Cukiernia Karpatka

Cukiernia Karpatka 🍰 Tradycja smaku od 1956 roku. W naszej cukierni od pokoleń wypiekamy słodkości według sprawdzonych rodzinnych receptur.

Zapraszamy do świata, gdzie jakość i pasja trwają od lat. ✨

Dostarczamy także wypieki na Wasze imprezy okolicznościowe🚚

🍪✨ NOWOŚĆ w Cukierni Karpatka! ✨🍰Przedstawiamy coś dla wszystkich fanów ciasteczek Lotus! 😍🤎 Sernik Lotus – kremowy, del...
22/08/2026

🍪✨ NOWOŚĆ w Cukierni Karpatka! ✨🍰

Przedstawiamy coś dla wszystkich fanów ciasteczek Lotus! 😍

🤎 Sernik Lotus – kremowy, delikatny sernik z wyjątkowym dodatkiem ciasteczek Lotus. Idealne połączenie serowej klasyki z charakterystycznym, ciasteczkowym smakiem. 🤤

Jeśli jeszcze nie próbowaliście – koniecznie wbijajcie! ❤️
A jeśli jesteście fanami Lotusów, to chyba nie musimy Was długo namawiać… 😉

🍰 Sernik Lotus już czeka w Cukiernia Karpatka!

W tę sobotę, 15.08, jesteśmy otwarci! 🇵🇱Zapraszamy Was już od 9:00! 💕Jeśli macie ochotę na coś pysznego, koniecznie wpad...
13/08/2026

W tę sobotę, 15.08, jesteśmy otwarci! 🇵🇱

Zapraszamy Was już od 9:00! 💕
Jeśli macie ochotę na coś pysznego, koniecznie wpadajcie po:

🍦 lody gałkowe
🍦 lody włoskie
🍦 lody świderki
🫐 świeże, pyszne jagodzianki
☕ i oczywiście kawę oraz coś słodkiego!

Zróbcie sobie słodką przerwę w świąteczny dzień i zajrzyjcie do Cukiernia Karpatka. 😍

📅 Sobota 15.08 | od 9:00
Czekamy na Was! 💗

👋 Chwilę nas nie było… ale wracamy z pysznymi nowościami! 💕Prosto z pieca czekają na Was nasze świeże drożdżówki:🍑 ze śl...
07/08/2026

👋 Chwilę nas nie było… ale wracamy z pysznymi nowościami! 💕

Prosto z pieca czekają na Was nasze świeże drożdżówki:
🍑 ze śliwką
🍑 z morelą

Puszyste ciasto, soczyste owoce i chrupiąca kruszonka – idealne do porannej kawy lub na słodką przerwę w ciągu dnia. ☕🥐

Nie czekajcie, tylko wpadajcie do Cukiernia Karpatka, zanim znikną z półek! 😍

📍 Do zobaczenia! 💗

🧊✨ NOWOŚĆ w Cukiernia Karpatka! ✨🧊Szukasz idealnego orzeźwienia na gorące dni? 🌞Mamy coś specjalnie dla Ciebie – granitę...
22/07/2026

🧊✨ NOWOŚĆ w Cukiernia Karpatka! ✨🧊

Szukasz idealnego orzeźwienia na gorące dni? 🌞
Mamy coś specjalnie dla Ciebie – granitę! 😍

Do wyboru dwa pyszne smaki:
🍓 malina
☕ kawa

Lekka, lodowa i doskonale orzeźwiająca – idealna na letnie popołudnie! 💕

Wpadnij do Cukierni Karpatka i spróbuj naszej nowości. Gwarantujemy, że świetnie ochłodzi i poprawi humor! 🩷

📍 Czekamy na Ciebie!

🍞Nasze tradycyjne ciasto drożdżowe to prawdziwy klasyk – puszyste, maślane i wypiekane według sprawdzonej receptury. Wie...
21/07/2026

🍞Nasze tradycyjne ciasto drożdżowe to prawdziwy klasyk – puszyste, maślane i wypiekane według sprawdzonej receptury. Wielu naszych klientów mówi, że to najlepsze drożdżowe w okolicy. ❤️

Do wyboru:
🤎 tradycyjne z kruszonką
🍇 z rodzynkami

Idealne do porannej kawy, na podwieczorek lub po prostu wtedy, gdy masz ochotę na coś naprawdę dobrego. ☕💕

Wpadaj do Cukiernia Karpatka i przekonaj się!

18/07/2026

🍦 Lato smakuje najlepiej z lodami! ☀️💕

Masz ochotę na coś słodkiego i orzeźwiającego? W Cukiernia Karpatka czekają na Ciebie:

🍨 Lody gałkowe – mnóstwo pysznych smaków.
🍦 Lody włoskie – kremowe i delikatne.
🍦 Lody świderki – śmietankowe, czekoladowe lub mieszane.

Niezależnie od tego, które wybierzesz – gwarantujemy, że będą idealnym sposobem na ochłodę w letni dzień. ☀️

Wpadaj z rodziną, znajomymi lub po prostu zafunduj sobie chwilę przyjemności. Czekamy na Was w Cukierni Karpatka! 💗

📍 Do zobaczenia w Górze Kalwarii na Kalwaryjskiej 2B

Wyjątkowo w tę sobotę jesteśmy otwarci dłużej – aż do godziny 19:00! ☀️Z okazji wydarzenia na Rynku - Taneczna Słoneczna...
17/07/2026

Wyjątkowo w tę sobotę jesteśmy otwarci dłużej – aż do godziny 19:00! ☀️

Z okazji wydarzenia na Rynku - Taneczna Słoneczna Góra zapraszamy Was do Cukiernia Karpatka na chwilę słodkiego odpoczynku. 💕

Jeśli będziecie, to koniecznie wpadnijcie do nas na:
🍦 lody gałkowe
🍦 lody włoskie
🍦 lody świderki
☕ aromatyczną kawę
🍰 i nasze świeże, pyszne ciasta.

Czekamy na Was przez cały weekend, a w sobotę wyjątkowo do godziny 19:00!

Do zobaczenia! 💗🍦☕🍰

Świderki czy gałkowe? 🍦🍨My nie potrafimy wybrać! 😍 Dlatego codziennie serwujemy jedne i drugie.To jedyna słuszna odpowie...
16/07/2026

Świderki czy gałkowe? 🍦🍨

My nie potrafimy wybrać! 😍 Dlatego codziennie serwujemy jedne i drugie.

To jedyna słuszna odpowiedź na nadchodzące upały! ☀️

W Cukiernia Karpatka czekają na Was:
🍦 Lody świderki – śmietankowe, czekoladowe lub mieszane.
🍨 Lody gałkowe – w wielu pysznych smakach, przygotowane z myślą o małych i dużych łasuchach.

Wpadnij po swoją ulubioną porcję i przekonaj się, że lato smakuje najlepiej z lodami! 😍

📍 Zapraszamy do nas!

🎂 Tort na każdą wyjątkową okazję! ✨Urodziny, komunia, chrzest, wesele czy jubileusz? Przygotujemy tort, który zachwyci w...
14/07/2026

🎂 Tort na każdą wyjątkową okazję! ✨

Urodziny, komunia, chrzest, wesele czy jubileusz? Przygotujemy tort, który zachwyci wyglądem i smakiem! 💕

🍓 Do wyboru smaki: truskawka, malina, czekolada, biała czekolada, pistacja, karmel, rafaello, oreo, porzeczka i wiśnia.

🌸 Dekoracje dopasowujemy do Twoich marzeń – żywe kwiaty, owoce, beza, czekoladki, dekoracje z masy cukrowej oraz opłatek z dowolną grafiką.

🎂 Torty okrągłe i prostokątne.
📅 Zamówienia przyjmujemy minimum 3 dni wcześniej.

📍 Zapraszamy do Cukiernia Karpatka w Górze Kalwarii!
Zamów w Cukierni lub zadzwoń 502418294

Nie zatrzymujemy się! Kolejna słodka nowość! ✨🚀Przedstawiamy nasze nowe tartaletki w dwóch pysznych smakach:🫐 Borówka❤️ ...
11/07/2026

Nie zatrzymujemy się! Kolejna słodka nowość! ✨🚀

Przedstawiamy nasze nowe tartaletki w dwóch pysznych smakach:
🫐 Borówka
❤️ Malina

Kruche, maślane ciasto, delikatny krem i świeże, sezonowe owoce – bo właśnie z takich składników smakują najlepiej. 🌿🍓

Stawiamy na sezonowość, dlatego nasze wypieki przygotowujemy z aktualnie dostępnych, świeżych owoców, aby zachwycały nie tylko wyglądem, ale przede wszystkim smakiem.

Którą wybierzesz – malinową czy borówkową? 😍 A może spróbujesz obu? 😉

Zapraszamy do Cukiernia Karpatka! 💕

Adres

Kalwaryjska 2B
Góra Kalwaria
05-530

Godziny Otwarcia

Wtorek 09:00 - 17:00
Środa 09:00 - 17:00
Czwartek 09:00 - 17:00
Piątek 09:00 - 17:00
Sobota 09:00 - 17:00
Niedziela 09:00 - 17:00

Ostrzeżenia

Bądź na bieżąco i daj nam wysłać e-mail, gdy Cukiernia Karpatka umieści wiadomości i promocje. Twój adres e-mail nie zostanie wykorzystany do żadnego innego celu i możesz zrezygnować z subskrypcji w dowolnym momencie.

Skontaktuj Się Z Firmę

Wyślij wiadomość do Cukiernia Karpatka:

Skróty

Udostępnij

Kategoria