Ondernemersgala Meppel

Routebeschrijving Website Contact opnemen met het bedrijf

Ondernemersgala Meppel Het gala ter ere van ondernemerschap in Meppel! 🎊 Met de verkiezing van Onderneming van het Jaar en The Golden Future award!

WAUW!!! 🀩 Wat was het een enorm geslaagde avond, mede dankzij jullie! πŸ’ƒπŸΌπŸͺ©πŸ•ΊπŸ½ Het blijft prachtig om zoveel ondernemers in...
09/10/2026

WAUW!!! 🀩 Wat was het een enorm geslaagde avond, mede dankzij jullie! πŸ’ƒπŸΌπŸͺ©πŸ•ΊπŸ½ Het blijft prachtig om zoveel ondernemers in een ruimte samen te zien en hun ondernemerschap te vieren!

Van harte gefeliciteerd aan de winnaar: MyHotel / MyOffice & natuurlijk aan A N O U K B O O N S T R A, de winnaar van de Golden Future Award: πŸ†

We bedanken jullie wederom voor een enorm geslaagde editie en we zien jullie volgend jaar graag weer terug!

Onze prachtige winnaars van gisteravond πŸ†βœ¨
09/10/2026

Onze prachtige winnaars van gisteravond πŸ†βœ¨

Tot vanavond! Wij hebben er ongelofelijk veel zin in! 🀩✨
08/10/2026

Tot vanavond! Wij hebben er ongelofelijk veel zin in! 🀩✨

Morgen is het eindelijk zo ver!! Voor de zekerheid nogmaals de praktische informatie voor het Ondernemersgala Meppel 202...
07/10/2026

Morgen is het eindelijk zo ver!! Voor de zekerheid nogmaals de praktische informatie voor het Ondernemersgala Meppel 2026 πŸ’Ž

Het Ondernemersgala Meppel 2026 vind plaats bij ME Studio - Meppel!

Inloop en fotomoment: 19:30
Start programma: 20:00 πŸ•Ί
Thema: Diamonds are Forever πŸ’Ž
Dresscode: Gala met een tintje diamant (laat die sparkles maar komen ✨)

🎀 De presentator van de avond is Alko Tolner

πŸ“Έ Vastgelegd door...
Fotografie: Celien Holkamp | Photographer
Videografie: SEM | Your Event Partner

✨ Uitreiking The Golden Future Award
De uitreiking van The Golden Future Award gebeurt dit jaar live in de zaal door middel van stemming.
Wil jij dat Petra Lambrechts, Anouk Boonstra, Het Floathuys of de Borduursalon wint? Haal nu je kaarten en breng donderdag jouw stem uit tijdens de avond! πŸ—³οΈπŸ©΅

πŸš— Parkeren & shuttle service – mogelijk gemaakt door sponsor BYD-ADG Groep
Maak gebruik van de shuttle service van onze sponsor BYD! Parkeer je auto op Blankenstein bij Leen Bakker of My Hotel. Vanaf daar staan BYD’s voor je klaar om je in stijl naar ME Studio te brengen, zodat je niet in je mooie gala-outfit hoeft te lopen. Aan het einde van de avond word je natuurlijk ook weer teruggebracht naar de parkeerplaats. Maak er vooral gebruik van! 🚘✨

🎟 Laatste kaarten
Scoor nu je laatste kaarten, regel je gala-outfit met een diamanten touch en dan zien we je volgende week donderdag! πŸ™Œ Alle praktische informatie vind je ook op de website, onder het kopje FAQ! De link staat in onze bio πŸ–₯️

Het is nu echt bijna zo ver…. We zien jullie donderdag! πŸ’Ž πŸ“ Locatie: ME Studio - Meppel ⏰ Inloop: 19.30 uurπŸ’» www.onderne...
05/10/2026

Het is nu echt bijna zo ver…. We zien jullie donderdag! πŸ’Ž

πŸ“ Locatie: ME Studio - Meppel
⏰ Inloop: 19.30 uur
πŸ’» www.ondernemersgalameppel.nl

De laatste puntjes voor het Ondernemersgala 2026 worden nu op de i gezet en dat wordt mede mogelijk gemaakt door verschi...
04/10/2026

De laatste puntjes voor het Ondernemersgala 2026 worden nu op de i gezet en dat wordt mede mogelijk gemaakt door verschillende bedrijven. πŸ‘πŸΌ

Vandaag een extra dank aan onze hoofdsponsoren Rabobank, Boom Lab Meppel & Pandriks Bake Off B.V. ✨

En onze subsponsoren BYD-ADG Groep, Boelens Jorritsma | Meppel, Scania Nederland, De Kleermakers, Het Notarieel & HLG Solutions

πŸ“… Save the date: 8 oktober 2026
πŸ“ Locatie: ME Studio - Meppel

Ook dit jaar tijdens het Ondernemersgala Meppel hebben wij weer een paar te gekke acts! 🎢 We kondigen met trots aan dat ...
02/10/2026

Ook dit jaar tijdens het Ondernemersgala Meppel hebben wij weer een paar te gekke acts! 🎢

We kondigen met trots aan dat Female Fusion ons gaat voorzien van prachtige muziek tijdens de afterparty! πŸ•ΊπŸ½πŸͺ©

De voetjes gaan van de vloer!

NOG MAAR EEN WEEK! πŸŽ‰Wij tellen af… over 7 dagen is het eindelijk zover: het Ondernemersgala Meppel 2026! πŸ’Ž Heb je nog ge...
01/10/2026

NOG MAAR EEN WEEK! πŸŽ‰

Wij tellen af… over 7 dagen is het eindelijk zover: het Ondernemersgala Meppel 2026! πŸ’Ž

Heb je nog geen ticket? Scoor ’m snel via onze bio voordat het te laat is, de kaarten zijn bijna uitverkocht 🎟️

Gisteren hebben we de praktische informatie voor het event gedeeld! Neem dus vooral een kijkje of lees de FAQ op onze website. πŸ–₯️

Zien we je daar? Dan maken we er net als voorgaande jaren samen een onvergetelijk feest van! πŸ₯‚πŸ’ƒπŸ•Ί

Praktische info voor het Ondernemersgala Meppel 2026 βœ¨πŸŽ‰Het is bijna zover: het Ondernemersgala Meppel 2026 bij ME Studio...
30/09/2026

Praktische info voor het Ondernemersgala Meppel 2026 βœ¨πŸŽ‰

Het is bijna zover: het Ondernemersgala Meppel 2026 bij ME Studio - Meppel! Volgende week donderdag ontdekken we wie naar huis gaat met de titel Onderneming van het Jaar en The Golden Future Award πŸ†πŸ’«

Tijd & thema
Inloop en fotomoment: 19:30
Start programma: 20:00 πŸ•Ί
Thema: Diamonds are Forever πŸ’Ž
Dresscode: Gala met een tintje diamant (laat die sparkles maar komen ✨)

🎀 De presentator van de avond is Alko Tolner

πŸ“Έ Vastgelegd door...
Fotografie: Celien Holkamp | Photographer
Videografie: SEM | Your Event Partner

✨ Uitreiking The Golden Future Award
De uitreiking van The Golden Future Award gebeurt dit jaar live in de zaal door middel van stemming.
Wil jij dat Petra Lambrechts, Anouk Boonstra, Floaten of Borduursalon wint? Haal nu je kaarten en breng donderdag jouw stem uit tijdens de avond! πŸ—³οΈπŸ©΅

πŸš— Parkeren & shuttle service – mogelijk gemaakt door sponsor BYD-ADG Groep
Maak gebruik van de shuttle service van onze sponsor BYD! Parkeer je auto op Blankenstein bij Jysk of My Hotel. Vanaf daar staan BYD’s voor je klaar om je in stijl naar ME Studio te brengen, zodat je niet in je mooie gala-outfit hoeft te lopen. Aan het einde van de avond word je natuurlijk ook weer teruggebracht naar de parkeerplaats. Maak er vooral gebruik van! 🚘✨

🎟 Laatste kaarten
Scoor nu je laatste kaarten, regel je gala-outfit met een diamanten touch en dan zien we je volgende week donderdag! πŸ™Œ Alle praktische informatie vind je ook op de website, onder het kopje FAQ! De link staat in onze bio πŸ–₯️

Nog geen kaarten?  De verkoop is in volle gang! 🎟️In ME Studio - Meppel wordt ook dit jaar tijdens het Ondernemersgala d...
29/09/2026

Nog geen kaarten? De verkoop is in volle gang! 🎟️

In ME Studio - Meppel wordt ook dit jaar tijdens het Ondernemersgala de Onderneming van het Jaar en The Golden Future Award uitgereikt πŸ†.

Dus vergeet niet de datum te noteren in je agenda, bestel je ticket (link in bio) en hou de website www.ondernemersgalameppel.nl en onze socials in de gaten. πŸ’»

Adres

Hoofdstraat 52
Meppel
7941AJ

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Ondernemersgala Meppel nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact Opnemen Met Het Bedrijf

Stuur een bericht naar Ondernemersgala Meppel:

Snelkoppelingen

Delen