Iciri Piciri Pékség

Iciri Piciri Pékség Az ígéreteket hagyd otthon, hozzánk mindenki bűnözni jár.

Harapnád?😀
15/09/2026

Harapnád?😀

🏡1213 Szent István út 209/aIciri Piciri Pékség
11/09/2026

🏡1213 Szent István út 209/a
Iciri Piciri Pékség

😋
10/09/2026

😋

Miért fontos a töpörtyű fogyasztás?☝🏻Mondjuk, hogy elfogyjon és ne kelljen kidobni, de úgy simán fogyasztva is fenséges....
09/09/2026

Miért fontos a töpörtyű fogyasztás?
☝🏻Mondjuk, hogy elfogyjon és ne kelljen kidobni, de úgy simán fogyasztva is fenséges.😀🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️❤️

🏡1213 Szent István út 209/aIciri Piciri Pékség és falatozó
09/09/2026

🏡1213 Szent István út 209/a
Iciri Piciri Pékség és falatozó

Kávé☕️ mellé vagy simán csak magában?😀Csokis🍫🍊narancsosCitromos🍋Gyömbéres🫚🍫csokis😋
08/09/2026

Kávé☕️ mellé vagy simán csak magában?😀
Csokis🍫🍊narancsos
Citromos🍋
Gyömbéres🫚🍫csokis😋

🏡1213 Szent István út 209/aIciri Piciri Pékség és falatozó🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️❤️
08/09/2026

🏡1213 Szent István út 209/a
Iciri Piciri Pékség és falatozó🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️❤️

Érkezett ma a szemtelen finom töpörtyűből📣és régi, új finomságok is.😋Narancsos🍊csokis keksz😋Citromos keksz😋Fülöp kosár🏡1...
07/09/2026

Érkezett ma a szemtelen finom töpörtyűből📣és régi, új finomságok is.
😋Narancsos🍊csokis keksz
😋Citromos keksz
😋Fülöp kosár

🏡1213 Szent István út 209/a
Iciri Piciri Pékség és falatozó

📣📣📣📣Hétfőre érkezik töpörtyű.📣📣📣📣Illetve sok finomsággal készülünk jövő héttől.Kövesd az oldalt, hogy ne maradj le semmi...
05/09/2026

📣📣📣📣Hétfőre érkezik töpörtyű.📣📣📣📣
Illetve sok finomsággal készülünk jövő héttől.
Kövesd az oldalt, hogy ne maradj le semmiről.
🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️❤️
1213 Szent István út 209/a
Iciri Piciri Pékség és falatozó

😋Retro melegszendvics🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️❤️🏡1213 Szent István út 209/aIciri Piciri Pékség és falatozó
02/09/2026

😋Retro melegszendvics🙋🏻‍♀️🙋🏻‍♂️❤️
🏡1213 Szent István út 209/a
Iciri Piciri Pékség és falatozó

Cím

Szent István út 209
Budapest
1213

Nyitvatartási idő

Hétfő 07:00 - 16:30
Kedd 07:00 - 18:00
Szerda 07:00 - 18:00
Csütörtök 07:00 - 18:00
Péntek 07:00 - 14:00

Weboldal

Értesítések

Ha szeretnél elsőként tudomást szerezni Iciri Piciri Pékség új bejegyzéseiről és akcióiról, kérjük, engedélyezd, hogy e-mailen keresztül értesítsünk. E-mail címed máshol nem kerül felhasználásra, valamint bármikor leiratkozhatsz levelezési listánkról.

A Vállalkozás Elérése

Üzenet küldése Iciri Piciri Pékség számára:

Parancsikonok

Megosztás

Kategória