Alkis bakery & patisserie

Alkis bakery & patisserie Ωράριο Λειτουργίας

Δευτέρα - Κυριακή 07:00-22:00 H παραπάνω σελίδα συνδιαχειρίζεται από την SHARE social agency.

Με αγάπη καθημερινά σας προσφέρουμε, ότι πιο φρέσκο!


Δημιουργήσαμε την παραπάνω σελίδα έτσι ώστε οι επισκέπτες του Alkis Bakery & Patisserie και οι φίλοι αυτού να μπορούν να μαθαίνουν τα νέα μας. Κάνοντας «like» στη σελίδα μας, συμφωνείτε με τους όρους χρήσης, καθώς και με την πολιτική προστασίας προσωπικών δεδομένων του Alkis Bakery & Patisserie.

Όροι Χρήσης:
Ο Alkis Bakery & P

atisserie διατηρεί το δικαίωμα να διαγράφει ή ν’ αποκρύπτει σχόλια, που κατά την κρίση του δεν συνάδουν τόσο με τις αρχές του όσο και με αυτές του Facebook.
Θα διαγράφονται «post» άμεσα τα οποία:
1) είναι απειλητικά, προσβλητικά, δυσφημιστικά, άσεμνα, ανάρμοστα ή ενοχλητικά
2) έχουν σκοπό να εξαπατήσουν
3) παραβιάζουν τα δικαιώματα πνευματικής ιδιοκτησίας τρίτου
4) παραβιάζουν οποιονδήποτε νόμο ή κανονισμό
5) είναι «εμπρηστικά» από θρησκευτική ή πολιτική άποψη
6) κάνουν αναφορά σε σελίδα ή website τρίτου
7) είναι προσβλητικά με οποιονδήποτε άλλο τρόπο

Πολιτική Προστασίας Προσωπικών Δεδομένων:
Ο Alkis Bakery & Patisserie δίνει μεγάλη σημασία στην προστασία των προσωπικών δεδομένων και είναι πολιτική μας να διασφαλίζουμε την προστασία των προσωπικών σας δεδομένων.

Επιπρόσθετα των δικαιωμάτων που εκχωρείτε στο Facebook κάνοντας «like» σε αυτή τη σελίδα, εκχωρείτε στον Alkis Bakery & Patisserie το δικαίωμα να χρησιμοποιεί, χωρίς την καταβολή αμοιβής (ατελώς) και χωρίς προειδοποίηση το περιεχόμενο που υποβάλλετε, με οποιονδήποτε τρόπο ή μέσο (όπως hashtag, check in κ.α.), σε παγκόσμιο επίπεδο, για πάντα, χωρίς καμία υποχρέωση απέναντί σας.

Θα θέλαμε να σας ενημερώσουμε πως τα σχόλια που γίνονται από τους φίλους μας στη σελίδα μας, δεν εκπροσωπούν απόψεις μας.

ΟΛΑ ΤΑ ΠΑΡΑΠΑΝΩ ΙΣΧΥΟΥΝ ΓΙΑ ΟΛΑ ΤΑ ΜΕΣΑ ΚΟΙΝΩΝΙΚΗΣ ΔΙΚΤΥΩΣΗΣ ΣΤΑ ΟΠΟΙΑ ΕΧΕΙ ΠΡΟΒΟΛΗ Ο Alkis Bakery & Patisserie. More info: https://www.facebook.com/sharesa.gr
email: [email protected]

Ευχαριστούμε που μας στηρίζετε!!Κι εμείς κάνουμε το καλύτερο δυνατό για σας κι σας ευχόμαστε
15/04/2023

Ευχαριστούμε που μας στηρίζετε!!
Κι εμείς κάνουμε το καλύτερο δυνατό για σας κι σας ευχόμαστε

13/04/2023

Κουνελάκια γεμιστά με πραλίνα μπουένο🐥❤️🐞🐰🍫 Alkis bakery & patisserie

13/04/2023

Alkis bakery & patisserie🐥❤️🐞

Easter mood ❤️🐰🐥💙Alkis bakery & patisserie
01/04/2023

Easter mood ❤️🐰🐥💙Alkis bakery & patisserie

Πασχαλινά αυγά με ζαχαρόπαστα σε ατελείωτα σχέδια για τους μικρούς μας φίλους 🐰🐞🐥 Alkis bakery & patisserie
31/03/2023

Πασχαλινά αυγά με ζαχαρόπαστα σε ατελείωτα σχέδια για τους μικρούς μας φίλους 🐰🐞🐥 Alkis bakery & patisserie

Μάνγκο με κρέμα καρύδας και τριμένο μπισκότο!ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ Alkis bakery & patisserie
06/03/2023

Μάνγκο με κρέμα καρύδας και τριμένο μπισκότο!
ΑΚΑΤΑΜΑΧΗΤΟΣ ΣΥΝΔΥΑΣΜΟΣ
Alkis bakery & patisserie

ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ!!!💥με σουσάμι 💥ολικής άλεσης 💥ελιά 💥λιαστή  ντομάτα 💥μυρωδικά Alkis bakery & patisserie ΠΡΩΤΟΠΟΡΕΙ!!!
26/02/2023

ΑΥΤΟΙ ΞΕΡΟΥΝ!!!
💥με σουσάμι 💥ολικής άλεσης 💥ελιά
💥λιαστή ντομάτα 💥μυρωδικά
Alkis bakery & patisserie ΠΡΩΤΟΠΟΡΕΙ!!!

χειροποίητη παραδοσιακή τραγανή λαγάνα για την Καθαρά Δευτέρα!!💥 κλασσική με σουσάμι💥 με ελιά💥 με λιαστή ντομάτα💥 ολικής...
25/02/2023

χειροποίητη παραδοσιακή τραγανή λαγάνα για την Καθαρά Δευτέρα!!
💥 κλασσική με σουσάμι
💥 με ελιά
💥 με λιαστή ντομάτα
💥 ολικής άλεσης
💥 με βότανα και μυρωδικά
Alkis bakery & patisserie

Αύριο τον λόγο έχουν οι ερωτευμένοι!!!!❤️❤️❤️Alkis bakery & patisserie
13/02/2023

Αύριο τον λόγο έχουν οι ερωτευμένοι!!!!❤️❤️❤️
Alkis bakery & patisserie

08/02/2023

chocolate-cookies to passionate lovers❤️❤️
Alkis bakery & patisserie

VALENTINE'S MOOD❤️❤️cupcakes & cookies με ζαχαρόπαστα για τους πολύ ερωτευμένους!!!Alkis bakery & patisserie
07/02/2023

VALENTINE'S MOOD❤️❤️
cupcakes & cookies με ζαχαρόπαστα για τους πολύ ερωτευμένους!!!
Alkis bakery & patisserie

Address

Athanasiou Diakou 2
Thessaloníki

Opening Hours

Monday 06:00 - 22:00
Tuesday 06:00 - 22:00
Wednesday 06:00 - 22:00
Thursday 06:00 - 22:00
Friday 06:00 - 22:00
Saturday 06:00 - 22:00
Sunday 18:00 - 22:00

Telephone

+302310606299

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Alkis bakery & patisserie posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Alkis bakery & patisserie:

Share