Teele Pagar: kohvik - pagariäri

Directions Website

Teele Pagar: kohvik - pagariäri Teele Pagaris valmivad pagari- ja kondiitritooted käsitööna hoole ja armastusega!

16/10/2026

Reedene lõunapakkumine:
Kanašnitsel 7.-
Seljanka 4.50

Tule sööma ja võta sõber ka kaasa!

Neljapäevane lõunapakkumine:Grillvorsti pajaroog 6.90Sealiha mädarõikakastmega 6.90Hapukapsasupp 4.00Seljanka 4.50
15/10/2026

Neljapäevane lõunapakkumine:
Grillvorsti pajaroog 6.90
Sealiha mädarõikakastmega 6.90
Hapukapsasupp 4.00
Seljanka 4.50

13/10/2026

Kolmapäevane lõunapakkumine:
Seljanka 4.50
Magushapu kanapada köögiviljadega 6.90
Sealiha kastmega 7.00

12/10/2026

Teisipäevane lõunapakkumine:
Pikkpoiss 6.90
Rassolnik 4.-
Seljanka 4.50

12/10/2026

Esmaspäevane lõunapakkumine:
Seljanka 4.50
Sealihaguljašš 6.90
Sealiha hapukapsaga 7.00

08/10/2026

Reedene lõunapakkumine:
Kartulivorm peekoniga 6.90
Sealiha kastmega 7.00
Kalasupp 4.00
Seljanka 4.50

07/10/2026

Neljapäevane lõunapakkumine:
Ahjukana kastmega 6.90
Hernesupp suitsulihaga 4.-
Seljanka 4.50

Tule sööma ja võta sõber ka kaasa!🙂

Kolmapäeva lõunapakkumine:🌞 chili con carne 6.90🌞 sealiha kastmega 7.00🌞 seljanka 4.50Tule lõunale ja võta sõber ka kaas...
06/10/2026

Kolmapäeva lõunapakkumine:
🌞 chili con carne 6.90
🌞 sealiha kastmega 7.00
🌞 seljanka 4.50
Tule lõunale ja võta sõber ka kaasa!

Tere tore teisipäev!Lõunaks pakume:☀ sealiha paprika kastmega 7.00☀ strooganov šampinjonidega 6.90☀ värskekapsa-hakkliha...
05/10/2026

Tere tore teisipäev!
Lõunaks pakume:
☀ sealiha paprika kastmega 7.00
☀ strooganov šampinjonidega 6.90
☀ värskekapsa-hakklihasupp 4.00
☀ seljanka 4.50
Magusaks sobib hästi šokolaadi-kirsi koogitükk😍
Tule lõunale!

Esmaspäeva lõunapakkumine:🌞 kana teriyakikastmes köögiviljadega 6.90🌞sealiha kastmega 7.00🌞 seljanka 4.50Tule sööma’
04/10/2026

Esmaspäeva lõunapakkumine:
🌞 kana teriyakikastmes köögiviljadega 6.90
🌞sealiha kastmega 7.00
🌞 seljanka 4.50
Tule sööma’

Address

Metsa 53
Haapsalu
90505

Opening Hours

Monday 07:00 - 15:00
Tuesday 07:00 - 15:00
Wednesday 07:00 - 15:00
Thursday 07:00 - 15:00
Friday 07:00 - 15:00
Saturday 08:00 - 15:00
Sunday 08:00 - 13:00

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Teele Pagar: kohvik - pagariäri posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Share

Category