03/02/2023
Pozor novinka!!! V noci jsme vyrobili první sadu nových exkluzivních koblih(ani jsme nečekali takový zájem, a tak právě nyní po 9hodině jsou všechny prodané!). Na pondělí tedy tedy vyrobíme znovu a více. Koblihy jsou zatím čtyři druhy: pistáciová(pistáciový krém uvnitř a politá pistáciovou čokoládou), malinová(uvnitř malinová top naplň politá bílou čokoládou), BOSTON(náplň vanilkový krém politá mléčnou čokoládou, Jihočeská(plněno švestk.povidly přelitá máslem obalená cukrovým mákem).
Jsou moc dobré.....však ochutnejte....pokud se na vás tedy dostane.
A ještě malá soutěž! Napište vtipný komentář k naším novým kobliham, nezapomeňte sdílet tento příspěvek a já se pokusím vybrat ten nej a vybraný bude obdarován plnou dárkovým balením těchto výborných koblih. Váš pekař Pepa