18/04/2026
🍞 **Proč máme zase vyprodáno? Malá zpověď z pekařského života!** 🥖
No, to je věčný problém! 😅 Naše pečivo musíme plánovat den dopředu, protože tak dlouho zraje. A protože neprodáváme ani nijak nepoužíváme staré pečivo, tak ho v případě, že zbyde, vyhazujeme. 🗑️
**Největší problém?** 📊 Spousta zákazníků k nám chodí nárazově! Někdy máme vyprodáno už v 9 ráno, jindy (jako ve čtvrtek) jsme vyhodili cca 8 chlebů a okolo 40 kusů pečiva. 😢 pečivo je humálně a se vší pietou usušeno a pak ho chroupají zvířátka v lese 🫎🦄🐫🦬😀
🌦️ **Co ovlivňuje návštěvnost?** Úplně všechno! Špatné počasí = méně lidí, datum od výplaty = více zákazníků, trhy na náměstí = rychlejší vyprodání, svátky, školní prázdniny... Prostě nikdy nevíme! 🤷♂️
Ať se nám naše práce líbí, pořád je to něco, co nás živí! 💰 Musíme na to koukat i z hlediska ekonomiky. Takže vyrábíme to, co fyzicky stačíme, co je kvalitní a pokud možno všechno prodat.
🤔 **"Proč toho neděláte víc?"** - ptají se lidé. Ale náš model je jasný: **nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, bez ztrát a s rozumným ziskem!**
⏰ **Realita našeho dne:** Jsme v práci od 2 ráno, takže po 10 hodinách se nám zrovna nechce čekat na zákazníka, co si koupí dvě housky! 😴 Do 8:30 máme 90% tržeb, pak už jen sporadicky někdo přijde.
📈 **Pozitivní zpráva:** Odkdy otevřeli vedle prodejnu exportniho pečiva, navýšila se nám prodej a s tim i výroba o 20%! Tento pátek přišlo opět mnoho nových lidí, což urychlilo vyprodání. Ještě trochu přidáme ve výrobě, ale když budeme pečivo vyhazovat, zase to omezíme! 🔄
🕐 **Fun fact:** Nejstarší pečivo, co u nás koupíte, je staré max 6 hodin - to, co je u nás "nejstarší", je jinde "nejčerstvější"!
✨ **Jediná jistota?** Přijít dřív!
Opravdu nechceme trávit život v pekařství - stačí, že tam chodíme občas ještě v sobotu na údržbu a úklid a v neděli udělat chleba, obnovit kvas atd... 🛠️
🙏 **Děkujeme za pochopení - prostě jsme jiní!** 😘
🥐🍞❤️