Pekařství u Kroupů

Pekařství u Kroupů Rodinné Pekařství v Žatci, výroba přímo v prodejně.🥰

🍞 **Proč máme zase vyprodáno? Malá zpověď z pekařského života!** 🥖No, to je věčný problém! 😅 Naše pečivo musíme plánovat...
18/04/2026

🍞 **Proč máme zase vyprodáno? Malá zpověď z pekařského života!** 🥖

No, to je věčný problém! 😅 Naše pečivo musíme plánovat den dopředu, protože tak dlouho zraje. A protože neprodáváme ani nijak nepoužíváme staré pečivo, tak ho v případě, že zbyde, vyhazujeme. 🗑️

**Největší problém?** 📊 Spousta zákazníků k nám chodí nárazově! Někdy máme vyprodáno už v 9 ráno, jindy (jako ve čtvrtek) jsme vyhodili cca 8 chlebů a okolo 40 kusů pečiva. 😢 pečivo je humálně a se vší pietou usušeno a pak ho chroupají zvířátka v lese 🫎🦄🐫🦬😀

🌦️ **Co ovlivňuje návštěvnost?** Úplně všechno! Špatné počasí = méně lidí, datum od výplaty = více zákazníků, trhy na náměstí = rychlejší vyprodání, svátky, školní prázdniny... Prostě nikdy nevíme! 🤷‍♂️

Ať se nám naše práce líbí, pořád je to něco, co nás živí! 💰 Musíme na to koukat i z hlediska ekonomiky. Takže vyrábíme to, co fyzicky stačíme, co je kvalitní a pokud možno všechno prodat.

🤔 **"Proč toho neděláte víc?"** - ptají se lidé. Ale náš model je jasný: **nejvyšší kvalita za rozumnou cenu, bez ztrát a s rozumným ziskem!**

⏰ **Realita našeho dne:** Jsme v práci od 2 ráno, takže po 10 hodinách se nám zrovna nechce čekat na zákazníka, co si koupí dvě housky! 😴 Do 8:30 máme 90% tržeb, pak už jen sporadicky někdo přijde.

📈 **Pozitivní zpráva:** Odkdy otevřeli vedle prodejnu exportniho pečiva, navýšila se nám prodej a s tim i výroba o 20%! Tento pátek přišlo opět mnoho nových lidí, což urychlilo vyprodání. Ještě trochu přidáme ve výrobě, ale když budeme pečivo vyhazovat, zase to omezíme! 🔄

🕐 **Fun fact:** Nejstarší pečivo, co u nás koupíte, je staré max 6 hodin - to, co je u nás "nejstarší", je jinde "nejčerstvější"!

✨ **Jediná jistota?** Přijít dřív!

Opravdu nechceme trávit život v pekařství - stačí, že tam chodíme občas ještě v sobotu na údržbu a úklid a v neděli udělat chleba, obnovit kvas atd... 🛠️

🙏 **Děkujeme za pochopení - prostě jsme jiní!** 😘

🥐🍞❤️

Přejeme hezké velikonoce 😍Dnes to byl opravdu fofr a plno věcí šlo z pece na lopatě rovnou zákazníkům do ruky 😀🤣A jak to...
02/04/2026

Přejeme hezké velikonoce 😍

Dnes to byl opravdu fofr a plno věcí šlo z pece na lopatě rovnou zákazníkům do ruky 😀🤣

A jak to tak bývá, kovářova kobyla chodí bosá, tak pekařům zůstalo jen pečivo ze zbytků těsta 🤣🤣🤣

Mazaneček ma asi 150 g a škvarkový chlebíček to samé 🤩

V 🕡5:30 hod otevíráme, ale pečeme už od 🕑 2 ráno,  a takto pomalu čerstvě upečené pečivo dáváme na prodejní mistečko,  k...
27/03/2026

V 🕡5:30 hod otevíráme, ale pečeme už od 🕑 2 ráno, a takto pomalu čerstvě upečené pečivo dáváme na prodejní mistečko, kde čeká na Vás 🥰

Zde je jen malá ukázka co denně vyrábíme, a jakmile je to vyprodané, tak se zavře a jde se spát 🫠😎

Je to jako kakofonie vůní od kvaskového chleba, jeho verze s restovanou cibulkou, škvarkový, oregáno z italského koláče, jemně uzená slanina z housek, čedar, vanilka, tvaroh, jablečná placka či povidlové buchty.....🤪🤩🥰

No, ale my už to necítíme 🤣🤣🤣

Je to jednoduché:
➡️totálni čerstvost
➡️jen základní suroviny bez Éček a jiných pomocných látek
➡️chleby z živého kvásku bez droždí
➡️do vyprodání
➡️férové ceny

Anička a Míra Kroupovi 😘

🥰První mazance jsem poslal do solárka 🥰Zítra přijďte ochutnat, ale nic jsme nezmenili👈😎
26/03/2026

🥰První mazance jsem poslal do solárka 🥰

Zítra přijďte ochutnat, ale nic jsme nezmenili👈😎

Na Slovensku onehdy koloval vtip, že už nebudou vyrábět polovodiče, ale jen celé vodiče. 🤣A my jsme si na něj vzpomněli ...
24/03/2026

Na Slovensku onehdy koloval vtip, že už nebudou vyrábět polovodiče, ale jen celé vodiče. 🤣

A my jsme si na něj vzpomněli ve chvíli, kdy jsme si koupili „Obložené vejce“… a zjistili, že vejce je tam jen napůl. 👈
Jakože dobrý, ale… kde je zbytek? 😄

Tak jsme dali hlavy dohromady a řekli si:
„Fajn. Tak my uděláme obložené vejce tak, aby to nebyla hádanka.“ 🤔➡️😀

Takže vyrábíme Obložené vejce, kde jsou obě půlky vajíčka (ano, celé vejce, žádná magie).
Porce má 200 g a můžete si vybrat:

se salámem Herkules
nebo se šunkou 💪
Kdyby vás ta porce překvapila, klid—není to past.
To je jen návrat do doby, kdy „obložené vejce“ znamenalo… obložené vejce. 😎🥰

😍Maxihouska se slaninou😍Dva plátky jemně uzené slaniny posune chuť o několik levelů výš 😎Super sváča 👈😀
18/03/2026

😍Maxihouska se slaninou😍

Dva plátky jemně uzené slaniny posune chuť o několik levelů výš 😎

Super sváča 👈😀

😍Víkendová vánočka😍Na přání našich zákazníků,  začneme vyrábět i trochu větší větší sladké pečivo na pátek.  Dnes je to ...
20/02/2026

😍Víkendová vánočka😍

Na přání našich zákazníků, začneme vyrábět i trochu větší větší sladké pečivo na pátek.

Dnes je to poprvé, hned bude jedna chybět, bó jsem si představil to sobotní ráno, voňavý čajíček, vánočka s máslem a jahodovou marmeládou.....až málem slina ukápla 🤪

A jak máte rádi vánočku Vy?
😀😍

Chyba se vloudí 😎🤣Připravuji si suroviny do šlehače na čokoladové muffiny,  už tam mám skoro všechno a začnu sypat kakao...
13/02/2026

Chyba se vloudí 😎🤣

Připravuji si suroviny do šlehače na čokoladové muffiny, už tam mám skoro všechno a začnu sypat kakao, když ho tam mám skoro půlku, zjistím že je to pytel se skořicí 🤣🤣 No nic dodám opravdu kakao, vynechám dávku čokolady a upeču to tak.... má to perfektní chuť i strukturu, a takhle vznikají náhodně dobré věci 😍

A "pohádkovém" módu pokračujeme,  potkali jsme Marušku a ta přinesla z lesa čerstvé jahody 🤣😍😎
12/02/2026

A "pohádkovém" módu pokračujeme, potkali jsme Marušku a ta přinesla z lesa čerstvé jahody 🤣😍😎

Frňákovník skořicový 👈🤣🤣🤣
10/02/2026

Frňákovník skořicový 👈🤣🤣🤣

Riga,  to není jenom hlavní město Lotyšska,  ale název našeho nového chleba 🤩Je to žitnopšeničný chléb s celozrnným žitn...
26/01/2026

Riga, to není jenom hlavní město Lotyšska, ale název našeho nového chleba 🤩

Je to žitnopšeničný chléb s celozrnným žitným kvasem, žitnou moukou chlebovou tmavou z Litoměřic. 💪A hlavně celozrnného žitného praženého sladu, který dodává chlebu nezaměnitelou chuť, barvu, vůni, měkkost, struktůru a hlavně název, protože je z Lotyšska.

Zitra opět otevřeno 👈🫠
18/01/2026

Zitra opět otevřeno 👈🫠

Adresa

Tyršova 292
Zatec
43801

Otevírací doba

Pondělí 05:15 - 16:00
Úterý 05:15 - 16:00
Středa 05:15 - 16:00
Čtvrtek 05:15 - 16:00
Pátek 05:15 - 16:00

Telefon

+420777755688

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Pekařství u Kroupů zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Pekařství u Kroupů:

Sdílet

Kategorie