01/01/2026
Chtěla bych moc poděkovat všem, kteří si na mě vzpomněli a poslali mi přání k Vánocům a Novému roku – opravdu mě to potěšilo a plánovala jsem odepsat takto hromadně. Konec roku byl hodně pracovní a já od 24.12. opravdu jenom odpočívám a nabírám síly. Moje velké díky patří také i mým věrným zákazníkům a odběratelům, za to že jste celý rok podporovali moji malou pekárnu a kupovali si ode mě chleba a zdravější formu pečiva. V prosinci jsem měla více dotazů od nových lidí, kteří mají o moje pečivo zájem. Tady přidávám pro připomenutí místa, kam pravidelně dodávám : Koloniál Dobro-ty, Buchtal 190 v Pustiměři a také Hruška Pustiměř, ve Vyškově EkoŠpajzka - Bezodpadový obchod Vyškov a KOLO.niál, pak Drnovice Krámek Lokálka a v Prostějově Bez Obalu v srdci Hané. Znovu děkuji všem za podporu a zpětnou vazbu a přeji vám všem krásný nový rok, ať se v něm najde hodně místa pro to, co máte rádi. Vaše Pekárna na kopci - Pavla ❤🥐🍞🥖
První závoz v novém roce plánuji na 12.1.2026