13/04/2026
Ahoj,
máme za sebou další z našich brunchů – a tenhle byl o to speciálnější, že jsme slavili už 2. narozeniny naší pekárny. Počasí se vydařilo a vás přišlo opravdu hodně – děkujeme za skvělou atmosféru, kterou jste vytvořili.
Nevím, jak ty dva roky utekly. Na jednu stranu je to jako včera, co se řešil projekt, úřady, čekalo se na razítka a na volný čas řemeslníků. Na druhou stranu už na spoustu věcí padla vrstva prachu a některým vzpomínkám narostly pořádné vousy. A nebýt galerie v mobilu, člověk by si na ně už ani nevzpomněl.
Dalo by se toho říct spousta, ale člověk by se opakoval. Přesto je potřeba říct pár slov díků – a to pokaždé, protože mají velkou váhu.
Děkuji kolegyním, hlavně Ester a Barče, které to se mnou táhnou. Nejen za ranní vstávání, přesčasy i výdrž.
Děkuji vám, našim zákazníkům, že se za námi vracíte, ochutnáváte a že jste s námi. Bez vás bychom si to všechno mohli sníst sami – a to by se nám asi úplně nepovedlo.
A hlavně děkuji své rodině, ženě Máji a synovi Vilémovi. Bez nich bych neměl pevnou půdu pod nohama ani klidné zázemí, kam se můžu vrátit, uklidnit se a srovnat si (občas/pořád) rozbouřenou mysl.
Jste skvělí.
Lukáš
PS: Příští měsíc už konečně zase budeme péct pizzu!
Za vydařené fotky patří díky Kristě .zvakova