31/08/2016
Nic není starší než včerejší noviny. A v tomto případě to platí dvojnásob. Do nejisté podzimní sezony s námi náš cukrář Honza Hlad(Sweet Little Something) již nevykročí. Naše kroky se rozcházejí, rozhodli jsme se jít každý jinou cestou a navíc Eda má rád pudink a to Honza v cukrařině nerad vidí. My mu přejeme hodně štěstí a sladké zítřky.