13/07/2025
Milí zákazníci, děkujeme za milé zprávy o tom jak vám chybíme. Snažíme se maximálně pracovat na naší nové výrobě, abychom ji mohli znovu spustit a doručit vám vaše oblíbené produkty. Ty budou v prodeji v holešovické Hale 22 a na Rohliku jako doposud. Bohužel, jsme byli nucení zavřít pobočku v Dejvicích, která se stala neprofitabilní. Nejsme firma s milionovými investory za zády, tudíž si nemůžeme dovolit dotovat naše provozy. V poslední době je opravdu těžké podnikat v gastru a každý den přicházejí nové překážky, které se snažíme překonávat. Stěhování nám trvá déle než jsme čekali, ale takový je bohužel život. Děkujeme za neutuchající podporu a snad již brzy!