11/09/2018
Dobré ráno, máte rádi croissanty? Pokud ano, tak dáváte přednost klasickým, nebo plněným? :)
Pekařství Ječmínek jsme založili již roku 2001. Jsme česká společnost, a proto pečeme převážně z českých surovin s využitím tradičních receptur.
Na Po\u0159\u00ED\u010D\u00ED 31
Praha
11000
| Pondělí | 07:00 - 20:00 |
| Úterý | 07:00 - 20:00 |
| Středa | 07:00 - 20:00 |
| Čtvrtek | 07:00 - 20:00 |
| Pátek | 07:00 - 20:00 |
| Sobota | 08:00 - 20:00 |
| Neděle | 08:00 - 22:00 |
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Pekařství Ječmínek zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu Pekařství Ječmínek: