24/04/2020
Naši milí zákazníci, moc děkujeme, že jste nás navštěvovali a rádi kupovali naše domácí produkty. Včera jsme dopekli poslední sladké i slané svačinky pro zdravotníky na Bulovce a úplně končí provoz našeho bistra i výrobny. Já jsem před 8 lety odešla z kanceláře dělat něco hmatatelného, "poctivého" do gastronomie. Zkusit si několik různých povolání je skvělá zkušenost. Tento obor mě naučil opravdu velmi mnoho. Ti, co mě znáte osobně, víte, že dělám věci opravdu a poctivě z celého srdce. Nyní však mám pocit, že jsem se mnoho naučila, ale trochu zklamala i sebe, že zde v Libni to prostě neustojím. Je vás mnoho co jste nám dali krásnou zpětnou vazbu na naše výrobky i prostor k odpočinku u dobré kávy či jídla, koláče..... moc děkujeme. Ale zároveň jsem se setkala s tolika protivnými a zlými lidmi až je mi z toho smutno. Hlavně v této době se člověk má dostat sám k sobě, svým hodnotám a uvědomit si jak je důležité být slušný, zodpovědný, charakterní a dělat věci jak nejlépe umí. Nejen pomlouvat, kritizovat, útočit, řešit ostatní. Já dlouho pracovala v kanceláři na ekonomickém úseku, ale zkusila jsem i něco co mě bavilo, vidět lidi, že jsou rádi za naše krásné bistro. Je to obrovský rozdíl a jsem šťastná, že jsem to uviděla. Pohled zaměstnance a zaměstnavatele je tak různý, neodsuzujme nikoho, ale zkusme se dívat z nadhledu, zkusme se lidem otevřít a nenapadat za každé slovíčko, nerozdělujme se.... vše je o našem postoji:-). Moc děkuji všem za krásná přátelství, která díky bistru mám, za vás všechny co u nás byli rádi. Kéž je každý šťastný a spokojený sám se sebou. Z celého srdce Ivana Andrle