Bistro Svačinka

Bistro Svačinka Poklidné Bistro, kde nabízíme slaný i sladký sortiment, teplý pult. Vše vlastní výroby, den Pečeme zákusky, koláče, buchty, vaříme dobroty k svačině i obědu.

Otevřeli jsme Bistro Svačinka, kde vyrábíme vše denně čerstvé z vlastní výroby. Připravujeme výbornou kávu i s sebou z malé rodinné pražírny.

16/03/2021
Inspirativní, že🙂...
05/11/2020

Inspirativní, že🙂...

I pro Vás, kteří nás navštěvovali v Bistru, jsme tady🙂.....
05/11/2020

I pro Vás, kteří nás navštěvovali v Bistru, jsme tady🙂.....

24/04/2020

Naši milí zákazníci, moc děkujeme, že jste nás navštěvovali a rádi kupovali naše domácí produkty. Včera jsme dopekli poslední sladké i slané svačinky pro zdravotníky na Bulovce a úplně končí provoz našeho bistra i výrobny. Já jsem před 8 lety odešla z kanceláře dělat něco hmatatelného, "poctivého" do gastronomie. Zkusit si několik různých povolání je skvělá zkušenost. Tento obor mě naučil opravdu velmi mnoho. Ti, co mě znáte osobně, víte, že dělám věci opravdu a poctivě z celého srdce. Nyní však mám pocit, že jsem se mnoho naučila, ale trochu zklamala i sebe, že zde v Libni to prostě neustojím. Je vás mnoho co jste nám dali krásnou zpětnou vazbu na naše výrobky i prostor k odpočinku u dobré kávy či jídla, koláče..... moc děkujeme. Ale zároveň jsem se setkala s tolika protivnými a zlými lidmi až je mi z toho smutno. Hlavně v této době se člověk má dostat sám k sobě, svým hodnotám a uvědomit si jak je důležité být slušný, zodpovědný, charakterní a dělat věci jak nejlépe umí. Nejen pomlouvat, kritizovat, útočit, řešit ostatní. Já dlouho pracovala v kanceláři na ekonomickém úseku, ale zkusila jsem i něco co mě bavilo, vidět lidi, že jsou rádi za naše krásné bistro. Je to obrovský rozdíl a jsem šťastná, že jsem to uviděla. Pohled zaměstnance a zaměstnavatele je tak různý, neodsuzujme nikoho, ale zkusme se dívat z nadhledu, zkusme se lidem otevřít a nenapadat za každé slovíčko, nerozdělujme se.... vše je o našem postoji:-). Moc děkuji všem za krásná přátelství, která díky bistru mám, za vás všechny co u nás byli rádi. Kéž je každý šťastný a spokojený sám se sebou. Z celého srdce Ivana Andrle

17/03/2020

Vážení zákazníci a fanoušci Bistra Svačinka.
Je nám líto vám oznámit, že ačkoliv bychom velmi rádi pro vás v této nelehké době připravili nějaké dobroty a vydávali vám je nějakým způsobem, je bistro trvale zavřené a už znovu neotevře.
Děkujeme, že jste nás za ta léta tolik podporovali, moc si toho vážíme!

17/03/2020

Přátelé, podařilo se! Vláda stáhla návrh zákona o evidenci skutečných majitelů z programu! Díky všem, kteří na to pomohli upozornit. 👍

Nenechme se však ukolébat malým ústupkem. To hlavní teprve přijde. Je třeba především narovnání samotného zákona o evidenci skutečných majitelů tak, aby se vztahoval i na svěřenské fondy Andreje Babiše!

Budeme toto téma i nadále sledovat. On se ten zákon časem na jednání vlády objeví znovu. Doufáme, že do té doby už bude splňovat svůj účel - evidenci všech SKUTEČNÝCH majitelů. Díky za sdílení ;-)

Původní příspěvek, který spustil lavinu: https://www.facebook.com/milionchvilek/posts/1377085509165590 👈

Už jste ochutnali náš máslový jablečný koláč?🥧👌🥰
11/02/2020

Už jste ochutnali náš máslový jablečný koláč?🥧👌🥰

Dnes pro Vás máme nachystány dukatové buchtičky a máslový hruškový koláč🥰 káva s sebou je u nás samozřejmostí❤
05/02/2020

Dnes pro Vás máme nachystány dukatové buchtičky a máslový hruškový koláč🥰 káva s sebou je u nás samozřejmostí❤

Dnes na Vás čekají buchty jako od babičky!😍
30/01/2020

Dnes na Vás čekají buchty jako od babičky!😍

S potěšením oznamujeme, že máme otevřeno a navařili jsme a napekli pro vás spoustu dobrého jídla :-) Zastavte se za námi...
20/01/2020

S potěšením oznamujeme, že máme otevřeno a navařili jsme a napekli pro vás spoustu dobrého jídla :-) Zastavte se za námi na oběd nebo na kávu :-)

Adresa

Praha
18000

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Bistro Svačinka zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Bistro Svačinka:

Sdílet