30/09/2025
Naši milí zákazníci, každý příběh jednou končí… a tak i dnes končí ten náš pekářský. Ušli jsme za těch 10 let obrovský kus cesty a to i díky Vám. Nyní je na čase, aby dál v psaní našeho pekařského příběhu pokračoval někdo další, kdo to naše pekařství posune zase o kus dál. Proto jsme rozhodli naše pekařství prodat. Myslíme si, že na vrcholu je nejlepší skončit. A tak předáváme naše pekařství do rukou manželům Tomanovým a jejich Pekařství na Rybníčkách. Přejeme manželům Tomanovým a celému týmu, spoustu spokojených zákazníků a úspěchů. Vám naši milí zákazníci ještě jednou z celého srdce děkujeme za Vaši podporu, moc si ji i Vás vážíme❤️
Doufáme, že budete chodit dále, my také jen budeme stát na druhé straně pultu a z mnohými z Vás si budeme konečně moci dát kávu, kterou si stále slibujeme😘
V neposlední řadě moc děkujeme našim zaměstnancům❤️
Mějte se krásně, přejeme hlavně zdraví všem, mír a pohodu.
Nám prosím přejte volno a čas, který myslím nejvíc dlužíme našim dětem😉
Tak sbohem a děkujeme
Tomáš a Monika Jílkovi