30/04/2019
Tak zítra je to pět let, co jsme začali v Dlouhé ulici realizovat své představy. Krásné začátky. Chci poděkovat mojí drahé polovičce. Byl to boj, který jsme úspěšně zvládli, s radostí vzpomínáme a držíme palce našim úspěšným pokračovatelkám, našim dvojčátkům. Ať se jim daří. Zůstává po nás něco, co jsme s láskou započali a naše holčičky velmi úspěšně rozšířily.👍👍🤗🤗