26/03/2026
Velikonoce se blíží a u nás v Pekařství Sezam už to krásně voní 🌸
Z trouby právě vyndáváme tradiční velikonoční pečivo, které k těmto svátkům neodmyslitelně patří 🐣
Nadýchaní beránci, zlatavé mazance s křupavou kůrkou a voňavé máslové jidáše, které mizí ještě dřív, než stačí vychladnout 🐑🍞
Pečeme je poctivě, z kvalitních surovin a s láskou k řemeslu, aby chutnaly přesně tak, jak si Velikonoce pamatujete 💛
Zastavte se pro kousek sváteční pohody k nám do pekařství 🏡
A pokud plánujete větší hostinu, rádi vám na objednávku připravíme i čerstvé veky 🥖
Velikonoce voní tradicí 🌿 Přijďte si pro ni k nám.