06/03/2017
Přátele a kamarádi a příznivci našich palacinek. Bohuzel vám musime oznámit smutnou zprávu. Naše provozovna bude otevřená uz jenom tento tyden. To znamena posledni den, kdy si můžete dat naše vynikající palačinky je 10.3. Rozebírat důvody proc prosim nebudeme. Ten hlavní je, ze v této zemi, kde tato vláda ničí vse co děláme ( a to nekdy i jako charitu ) uz podnikat nikdy nebudeme. Je nám to strasne lito a děkujeme vsem co nas meli rádi. Za tým palacinek jeste jednou děkujeme za vaši přízeň.