17/03/2026
Teda já jsem opravdu špatná ve sdílení příspěvků ze své výrobny 🙈😅 Ale věřte, že u mě se pořád peče. Především do kaváren a bister. Ale samozřejmě i na objednávku ❤️ Moc vám všem děkuji za podporu a zpětné vazby. Díky vám mě to stále baví 😘