19/12/2019
Vzkaz pro všechny
Chtěly bychom Vám všem poděkovat za Vaši přízeň a za krásné 3 roky, které jsme s Vámi mohly zažít ❤️
Ráda bych Vám sdělila dobrou zprávu, jako např. že po Novém roce se můžete těšit na novou kavárnu, ovšem osud tomu chtěl jinak.
Tímto Vám s lítostí oznamuji, že kavárna je UZAVŘENA a po Novém roce se již nebude znovu otevírat. Někdy člověk míní, ale život mění 🙏
Do roku 2020 Vám všem ze ❤️ přejeme jen to dobré.
Vaše holky z Kafemlejnku