01/03/2018
Ahoj všichni :-)
Dneškem jsme ukončili naše působení na Kladně. Obchůdek nyní projde malou rekonstrukcí a již za pár dní bude znovu otevřen s širší nabídkou sortimentu, který Vám Míla ráda nabídne. Sladké i slané dobroty pro Vás připraví Marta, která s námi ráno pekla.
I nadále si budete moci nakoupit oblíbená pesta, těstoviny - naopak přibyde nabídká prosciuta, sýrů atd.
No, a pokud bychom někomu opravdu moc scházeli - rádi Vás přivítáme v kavárničce Doma cafe na Karlštejně kde otevřeme jen co se oteplí.
Děkujeme všem, kteří jste nás navštěvovali, vážíme si Vás a Vaše spokojenost byla dopingem pro vstávání ve 3 ráno :-D . Život běží, změnilo se pár rodinných okolností a My jsme se rozhodli některé věci změnit.
Určitým dílem k našemu rozhodnutí přispělo i podnikatelské prostředí, doba přeje velkým hráčům na trhu. Možná že sílícím trendem bude trávení času v obchodních centrech - tam My ale nikdy pracovat nebudeme, byli bychom nešťastní. A třeba se vrátí doba malých obchůdků a zákazníků, kteří nemají potřebu parkovat v "Ócéčkách", doba kdy na ulici potkáme spoustu známých a při své práci si s Vámi popovídáme.
A nebo se lidé uzavřou ve svých domovech, i nadále bude posilovat virtuální komunikace, výrobky budou rozváženy auty k Vám domů a osobní kontakt zmizí, kdo ví?
My držíme palce Vám i nám, aby právě ten osobní kontakt nikdy nezmizel a aby byla třeba i sranda!
Máme Vás rádi, Zděnek a Marcela Doubkovi.