04/06/2026
Makronky na konec školního roku? 😊
Konec školního roku se blíží a já pro vás jdu opět s nabídkou makronek 😊 Pro paní učitelky, ředitelky na obalení nervů... pro školníka, kuchařky za odměnu a nebo pro Vás jako odměna za to, že jste přežili úspěšně další školní rok 🤷♀️😂
Krabička jako vždy 200 korun, kde je 6 kusů makronek 😊
Pokud si chcete ulovit krabičku, napište mi prosím zprávu 😊