26/02/2026
Bohužel býček, kterého jsme před časem dávali do příspěvku, to nezvládl 🖤. Ne vždy všechno dopadne tak, jak bychom si přáli. I tohle k naší práci patří a musíme to přijmout. Život jde dál.
Máme ale i lepší zprávu. Narodila se nám jalovička 🐄. Maminka porodila dvojčátka, jedno to bohužel nezvládlo a zpočátku to vypadalo, že to nezvládne ani ona. Díky zaměstnancům, kteří u ní spali celou noc a bojovali o ni 💚. Byla to těžká noc, Kde jsme jalovičku zahřívali, masírovali krmili mlezivem.
Dnes je z ní aktivní holčička jménem Lily. Je to náš mazánek… i když je to tak trochu malý ďáblík 🤍🐄