21/12/2024
Zastavte se v tom shonu taky na chvilinku...zastavte se u Optimisty❣️
Snídaně, brunch a nebo vánočka do kapsy?
Máme OTEVŘENO ještě i tuto NEDĚLI 8-16.
Mezi svátky:
23.12. 7-14
24.12.-3.1. bude naše pec odpočívat. No a my alespoň malinko zaslouženě taky!😁
Mějte se krásně...a neblázněte tolik, užívejte a zastavte se ještě zítra nebo v pondělí na skvělý kafe.☕️
V tomhle Hradečákům opravdu závidíme, už aby byl Optimista zase i v Pardubicích.🙌