05/07/2022
Rády bychom se s Vámi, naši milí příznivci a zákazníci, touto cestou rozloučily...
Ano, je to opravdu tak, už nevyrábíme. Je to pro nás velmi těžké, nechaly jsme za sebou obrovský kus práce a života a my Vám chceme poděkovat za Vaši přízeň, oslavy, svatby nebo jen kafíčka v naší kavárně.
Mnozí z Vás se stali našimi přáteli a toho si moc vážíme.
Přejeme Vám hodně štěstí, zdraví a lásky 😍
Vaše napořád
Holky z Ráje ❤