02/10/2025
Čau koláčníci!
Dneska se nám s příspěvkem nejde ven úplně lehce, ale musíme vám to dát vědět. Drobek do pusy končí. 🥲
Není to proto, že by vám nechutnal nebo že by se vám nelíbil. Je to proto, že podnikání má i svoje stinné stránky, o kterých se moc nemluví.. Kapacita, logistika, čísla. Všechno, co zvenku není vidět, ale bez čeho to prostě nejde.
Drobek není neúspěch. Je to projekt, který měl svoje krásný momenty, skvělý zákazníky a hromadu lásky v každým soustu. Ale někdy je správné rozhodnutí říct, že toho máme na talíři moc a něco musí jít pryč.
Zároveň Drobek hledá nového majitele! Pokud znáte někoho, kdo by chtěl koupit zaběhnutou koláčovou značku s fungujícím konceptem, krásným designem a milými zákazníky, napište nám. Dáme Drobka jenom do dobrých rukou, pořád je to naše srdcovka!
Díky za všechno, za každej den, co vám mohl Drobek se svýma koláčema osladit, díky za každej drobek Drobka, co si k vám našel cestu. A kdo ví, možná se ještě uvidíme v jiné formě.
Váš Drobek do pusy 🤍