01/07/2020
Vážení zákazníci,
s těžkým srdcem Vám bohužel musím oznámit že cukrárna včetně výroby dortů od 1.7 ukončuje provoz.
Velice si vážím vaší dosavadní přízně, náklonnosti a chvil strávených s Vámi.
Zároveň bych vás chtěla pozvat na výbornou točenou zmrzlinu která se přesunula z provozovny cukrárny ke kruhovému objezdu jak jste byli již v dřívějších letech zvyklí. Budu se těšit na Vaši návštěvu.
S pozdravem
Nová Zdeňka