27/05/2026
Moc děkujeme za všechny, kdo k nám na přišli na stánek!
Byli jste skvělí, všechny nadšené ohlasy jsme si neskutečně užívaly, v kuchyni to přeci jen tak moc nezažijeme 🤍
Vaše Kachna, cukrářky Terka a Léňa a baristka a cukrářka Helča ☕🍰
PS: moc děkujeme za další kachničky do sbírky!