24/05/2017
Drazí přátelé,
měli jsme technické problémy, kdy nebylo možné péct a naráz i spoustu času se zastavit a zamyslet nad tím, jak si vedeme. Na jednu stranu nám dělá radost, že jste si k nám mnozí našli cestu a máme od vás 100% pozitivní feedback na to, co tvoříme, přesto koncept "pouze" obchodu s pečivem nám dennodenně nastavoval limit svých (ne)možností.
Vůbec to ovšem neznamená, že končíme, právě naopak, jen hledáme způsob, jak zefektivnit práci, do které dáváme úplně všechno. Rádi bychom vám byli blíž, oním "pekařstvím od vedle", ať už jste kdekoliv. Sledujte nás prosím i nadále a dozvíte se více. Kdyby vám cokoliv chybělo, tak pište, volejte a o ostatní se už postaráme.
Děkujeme, že jste v tom s námi!
Páj