10/02/2026
Ach…. 😋konečně příliv mlsnosti a nálady na pečení 😍po delší době 🤩Banana bread 🍌🍌🍌a koláčky obzvláště vypečené , co se jen rozplývají… 🫠recept od Maškrtnice … tam je to vždy na tutovku 👌Příště zase chleba …. kvásek už se zotavuje 🤗Všem krásný den !! 🤩☀️