16/06/2026
Často se mě ptáte jak že to máme vlastně otevřeno tak tady to máte černý na bílým teda na skořicovým 😋
Je mi jasný, že otevíračka “do vyprodání” je nic říkající, ale líp to prostě neumím. Někdy je všechno pryč ve dvě jindy to táhneme do čtyř. Úplně nejideálnější je si pečivo den dva dopředu objednat a máte jistotu, že z pultu nezmizí dřív než stačíme mrknout 🤷♀️ tak ve středu a v pátek v pekárně na viděnou 👋