18/02/2018
Byť pracuju každý den v cukrárně, moc mi chybí moje vlastní tvorba a trocha toho prodávání.. A tak jsem se rozhodla s tím něco udělat :)
Vzhledem k tomu, že jsem se poslední dobou zbláznila do zdobení perníčků, bylo v celku jasné s čím "půjdu na trh". Doplnila jsem to perníčkovými cupcacakes s pomerančovou marmeládou a svojí verzí sakrajdy a vyrazila na nedělní trhy. Upřímně jsem prodala míň, než bych si přála, ale z té pozitivní reakce tolika lidí se mi chce nevzdat se a najít další, snad lepší, místa a příležitosti a prodávat brzy znovu. No ono do karet mi dneska ani nehrálo to, že jsou prázdniny, Olympiáda a venku chumelenice :) Nerada bych zapomněla na dvě věci.. Chtěla bych so so much thank to Nicolas Chambert for accepting my gingerbreads everywhere, giving me recipes, ideas and neverending tasting.. And for your time and strong arms 😆 a pak chci říct mamce Vlasta Kalošová, že bez ní to není a nikdy nebude ono..