Inventář by maličko.

Inventář by maličko. INVENTÁŘ - út - so ~ na kafe, sladkosti a pekárna

Chai latte? Jo víme. Léto is coming. Ale chai nikdy nespí.Máme pro vás novinku od tomchai.Čajová směs, která nás hodně b...
22/04/2026

Chai latte? Jo víme. Léto is coming. Ale chai nikdy nespí.

Máme pro vás novinku od tomchai.

Čajová směs, která nás hodně baví, protože je jednoduchá, čistá a poctivá. Žádnej instantní cukrovej chaos. Jen čaj a koření. Nic víc nic míň.
A když máš chuť na sladší verzi, dosladíš si ji přesně tak, jak potřebuješ.
Zatím si svůj sáček můžeš vzít domů a nebo ti uděláme bezkofeinovou variantu u nás do hrnečku. | 🌿☀️

A teď asi to hlavní:
stay rise - když potřebuješ kofein
stay calm - když chceš nejen odpolední pohodu

Jsi to ty?Pokud umíš s těstem, víš jak vyšlehat sníh a nebojíš se zkoušet nové věci. Máme pro tebe nabídku.Chceme rozšíř...
20/04/2026

Jsi to ty?

Pokud umíš s těstem, víš jak vyšlehat sníh a nebojíš se zkoušet nové věci. Máme pro tebe nabídku.
Chceme rozšířít tým naší pekařské/cukrářské výroby. Uvítáme předchozí zkušenosti. Nemusíš na to mít školu, ale potřebujeme, aby pro tebe byla kuchyň přirozeným prostředím. Aby tě minutky neznervózňovaly a tvoje ruce byly někdy tak trošku jako chapadla chobotnice.

Nabízíme pečení sladkého převážně v pozdních dopoledních a hlavně odpoledních hodinách. Takže budík nemusí být tak úplně tvůj kámoše.
Budeme se těšit na všechny vaše zprávě.

Pište nám prosím na email [email protected]

Long time no dortíky.Nevím jestli to tak taky máte, že děláte něco tak dlouho a máte z toho pořád větší a větší nervy. N...
16/04/2026

Long time no dortíky.
Nevím jestli to tak taky máte, že děláte něco tak dlouho a máte z toho pořád větší a větší nervy. Nevím čím to je. Jednou se vám tají dech, když ráno nakouknete do lednice, aby bylo vše v pohodě. Pak zas nedejcháte, když otvíráte kufr od auta. A pak se nadechujete hódně zhluboka, když pokládáte poslední patro. Nevím, asi jsem byla dřív mnohem větší střelec. A tak jsem kvůli tomu stresu potřebovala s dortama zvolnit.

Chci vám ukázat dort, který jsem dělala letos na první veselku. Pro mojí Leu a Toma. Zadání znělo dost jasně, věřím ti, máš volnou ruku. Takový pocty se vám dostane jen málokdy. Ale víte co? Možná o to to bylo těžší. Paradoxně jsem byla ale vlastně skoro bez stresu, možná proto, že kdyby se s dortem něco stalo, tak by Lea po čase snad odpustila? Haha. Scénka s dveřma od kufru byla ale stejná. Pak to opadlo úplně. Zvolila jsem možná lehkej kýč, možná hatlapatla. Asi všechno, jen ne tradiční. Ale tenhle motiv jsem si chtěla zkusit. A jsem ráda, že to vyšlo. Protože na tuhle veselku pasoval jak ulitej. Děkuju! | 🤍 Lea a Tom

S kým se vidíme v sobotu (18.4.) u nás na pizze? Moc tě zvem, tak si to nenech ujít. Na výběr bude klasicky ze tří druhů...
15/04/2026

S kým se vidíme v sobotu (18.4.) u nás na pizze? Moc tě zvem, tak si to nenech ujít. Na výběr bude klasicky ze tří druhů a bude to skvělý!| 🍕 pizza days

Ahój kamarádi.Máme pro vás jednu smutnou novinku. Která mrzí i nás. A že těch diskusí bylo…Na nějakou dobu si dáváme pon...
08/04/2026

Ahój kamarádi.
Máme pro vás jednu smutnou novinku. Která mrzí i nás. A že těch diskusí bylo…

Na nějakou dobu si dáváme pondělní pauzu.
Ne proto, že bychom nechtěli péct a vařit a dělat kafíčka, ale protože nám v týmu chybí jedny šikovné ruce.

Teď to u nás v kuchyni vypadá spíš jako maraton – jedeme naplno, ale dochází dech. A my bychom to radši dělali stále pořádně, s radostí. Chybí nám prostor na vymýšlení nových věcí, na provozní věci, na technické věci a vlastně ani na péči o sebe a svou rodinu.

Tak si v pondělí dovolíme na chvilku zpomalit, nadechnout se a zase nabrat energii.

Je nám to moc líto, ale chtěli jsme to vysvětlit přesně tak, jak to je. Pro nás je to v tuhle chvíli to nejlepší řešení.

Díky, že jste s námi a že to chápete.
Od úterý do soboty jedeme dál – kafe teče, pečivo voní a my se na vás těšíme.

A jakmile se k nám ty správné ruce přidají, rádi pro vás otevřeme znovu i v pondělí. | chleba máslo a kafe 🤍☕️🍞

Eliška pro vás vybrala nová zrnka. Pražírna White Label z Amsterdamu. Pečlivě vybírají zrna a stojí si za férovým přístu...
16/03/2026

Eliška pro vás vybrala nová zrnka. Pražírna White Label z Amsterdamu. Pečlivě vybírají zrna a stojí si za férovým přístupem k farmářům. Jejich káva je známá čistým chuťovým profilem a důrazem na udržitelnost. Praží tak, aby si zrna zachovala svou přirozenost a chuťový charakter.

Zatím si ji můžete zakoupit na doma. Potom ale, co kafe necháme chvíli odležet, ji budete moci ochutnat i u nás v hrníčku. Vybrat si může z Etiopie, Guatemaly, Columbie a nebo Brazílie. | ☕️🌷 těšíme se

Máme nové ovesné mléko. S tím předchozím se nám začalo hůř pracovat a my jsme za to vlastně rádi. Protože tahle oves v k...
19/02/2026

Máme nové ovesné mléko. S tím předchozím se nám začalo hůř pracovat a my jsme za to vlastně rádi. Protože tahle oves v krabičce je prostě must have! | 🌾🥛doporučuje deset z deseti klasických mlíkařů

Ty jo! Inventář má 3 roky! Fakt! Tři!Přísaháme, že jsme ale včera zapnuli poprvé pec a doufali, že nespálíme chleby.Díky...
26/01/2026

Ty jo! Inventář má 3 roky!
Fakt! Tři!
Přísaháme, že jsme ale včera zapnuli poprvé pec a doufali, že nespálíme chleby.

Díky, že jste si z Inventáře udělali svoje místo. Že k nám chodíte na chleba, na kafe, na sladký, na obejmutí po ránu i na „jenom se na chvilku schovat“. Bez vás by to nemělo smysl.

A úplně obří děkujeme patří našemu božímu týmu – jste srdce Inventáře. Naše rodina. Díky vám můžeme dělat to, co máme rádi. A díky vám má Inventář ruce od mouky a pořád dobrou náladu (i když ten budík je často fakt zlý).

Jsme dojatí, vděční a šťastní, že v tom jedete s námi.

P.S. Mára vzkazuje, že to všechno bylo ještě před deseti kilama. | 🎉🤍🥮☕️

Příběh našeho červenýho křesla.Kdo jste si oblíbil naše červený křeslo, určitě jste přišli na to, co je s ním jinak.Tohl...
25/01/2026

Příběh našeho červenýho křesla.
Kdo jste si oblíbil naše červený křeslo, určitě jste přišli na to, co je s ním jinak.
Tohle křeslo jsme sehnali v hrabáku za pár kaček a zamilovali jsme si ho. Hlavně i pro jeho červenej potah.

Jednoho dne k nám přišel Kuba a nabídl nám, jestli ho nechceme tak trochu (čtěte hodně) zkrášlit. Kuba je totiž čalouník. A my jsme řekli jo! Jediná náše prosba byla, aby si stále zachoval červenej vzhled. Dostali jsme nespočet vzorníků. Jeden jsme vybrali hned na první dobrou, pak už jsme tak přebírali a stejně to vyhrál ten první. Kuba nám k němu taky ušil i ten boží polštář!

Moc moc za něj děkujeme! A pokud hledáte šikovného čalouníka, za Kubu dáme ruku do ohně! Sežene krásné vzory, jeho práce je rychlá a dost precizní.

Ať žijou !
Tak ať se vám u nás hezky posedává.
P.S. bacha na umaštěný prstíky| 🔴☕️

Jak se potkáme až do Nového roku? ✨🥮
14/12/2025

Jak se potkáme až do Nového roku? ✨🥮

Hohohoooo!Sladkej Ježíšek se blíží! Těšíte se?A taky, již tradičně, přijedeme do Prahy!

Termín vyzvednutí jsme letos st...
19/10/2025

Hohohoooo!
Sladkej Ježíšek se blíží! Těšíte se?
A taky, již tradičně, přijedeme do Prahy!

Termín vyzvednutí jsme letos stanovili na dva plus jeden den:
8.12. - Ústí n/L
13.12. - Praha (předání v Minile)
15.12. - Ústí n/L

Druhy:
vanilkové rohlíčky
ořechové dortíčky
linecké
spirálky
datlové trojúhelníčky
kokosové ledovky
crinkles
perníčky
pistáciové sušenky
pralinky

Množství: 1kg
Cena: 1380,-

O b j e d n á n í p o u z e:
v Inventáři
nebo na [email protected]
děkujeme!

Letos jsme vsadili na jistotu, protože vám loňská cukrátka moc chutnala. Krabičku obohatíme o pistáciové sušenky a arašídové koulené pralinky.

Vánočky, jedlé dárky, vaječňák. Všechno bude! A všeho bude dost. Vánočkový harmonogram ještě vymýšlíme, ale info bude ve správný čas! Slibujém.

A pozóóór! Cukroví přivezeme znovu do Prahy.
Spolu s Minile bude už tradiční pop-up.
Kde se budou předávat i objednané krabice s cukrovím. Už teď se moc těšíme! Protože to bude vánoční, voňavý a s .
Do Prahy s sebou plánujeme vzít nejen balíčky s cukrovím, ale i jedlé dárky. Přivezeme laskominy a vaječňák, nejvoňavější aesta svíčky a spoustu vánoční nálady

Tímto vás všechny chceme moc pozvat do Minile v sobotu 13.12., budeme tam od 10:00 do 14:00 ~ budem tam my, holky, dobroty, kafíčka a určitě spoustu dalších tipů na vánoční dárky a to hlavně v režii . Tak se za náma zastavte, i když si třebas cukroví vyzvedávat nebudete. Bude to krásný a vánoční. | 🌲✨ už ty dny odpočítáváme

Adresa

Brněnská 1310/8
Ústí Nad Labem
40001

Otevírací doba

Úterý 08:18 - 17:17
Středa 08:18 - 17:17
Čtvrtek 08:18 - 17:17
Pátek 08:18 - 17:17
Sobota 08:18 - 14:14

Internetová stránka

Upozornění

Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Inventář by maličko. zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.

Kontaktujte Společnost

Pošlete zprávu Inventář by maličko.:

Sdílet

Kategorie