14/09/2026
Beste klanten
Zoals we hadden gezegd is er hier meer info omtrent onze sluiting.
Afgelopen dagen/week is voor ons bijzonder zwaar geweest en er heerst veel onzekerheid over de toekomst van de bakkerij.
We kunnen zelf nog niet veel details geven omdat er juridisch nog veel word uitgeklaard.
Het gaat inderdaad om een, voorlopig, faillissement omwille van een administratieve fout, waarvoor we niemand de schuld in de schoenen willen schuiven. Maar wij geven de hoop nog niet op.
Wijzelf hebben nu ook nog geen duidelijkheid over de verdere verloop, maar in de loop van volgende week hebben wij zelf meer nieuws en delen we dit uiteraard met jullie!
Voor nu willen wij iedereen bedanken voor de steun! Ook wij zien van alles passeren op facebook, en iedereen mag zijn mening hebben, maar ook wij zijn mensen voor wie dit onverwachte nieuws hard is binnengekomen, dus gelieve een beetje respect te tonen voor ons/de situatie.
Wim & Vicky