18/02/2023
Met spijt en veel tranen 😌, maar toch ook met blijdschap en kleine opluchting verkondig ik het laatste nieuws.
We zijn met Lovelly.be iets meer dan 2 jaren actief. Met veel enthousiasme hebben we Lovelly.be opgestart. Met een prachtige missie die in staat stelt zoveel mogelijk van jullie te overtuigen om duurzamer en plasticvrijer aan te kopen.
En eerlijk gezegd, dat is ons ook gelukt. We hebben een trouwe vast kring van duurzame kopers opgebouwd gedurende de twee jaren. En het deed ons deugd deze duurzame verandering bij onze klanten te zien plaatsvinden.
😘Ik genoot van de bezoekjes aan mijn deur. De gesprekken over plasticvrije producten en hoe ze te gebruiken. Over onze intenties en onze gewoontes te praten en onze ervaringen te delen.
Wat vond ik dat plezant!
Maar vorig jaar deze periode begon er bij mij iets te kriebelen. Een passie die ook mijn aandacht verdiende. En het is deze passie die het nu van me overneemt.
Ik wil het al mijn aandacht geven. En dat vraagt tijd en vooral veel extra uren in mijn keuken.
Daarom heb ik besloten om de webshop voor particulieren te sluiten. Me te richten op de groei van .vegan en
🧐En wat nu? Wat gebeurt er met Lovelly.be?
Het is jammer om de boeken volledig toe te doen, want ik heb een mooi klantenbestand opgebouwd. Ik heb nog heel wat voorraad dat op zoek ik naar een plaatsje in iemands schap.
Ik heb een prachtige webshop waar ontzettend veel werk en liefde ingestoken is.
Een e-maillijst met mijn meest geweldige klanten.
Het zou jammer zijn dat dit alles gewoon verdwijnt.
👉Ik doe dus een oproep.
Aan jou, aan jouw vrienden, kennissen, familie …
Ken je iemand die graag een eigen zaak start, fulltime of hetzij in bijberoep. Iemand die gebeten is door de plasticvrije eco problematiek. Die zich graag inzet om anderen te inspireren om plasticvrijer te leven.
Wel stuur dit bericht dan door en neem even met mij contact op. Dit kan via [email protected].
Ik stuur je alle informatie door over het hoe en wat.
🥰In tussentijd doen we nog een maandje verder.
Steun ons door nog een laatste aankoop. Ik help jullie graag nog een laatste keer verder met jullie plasticvrije aankoop.
Liefs,
Elly