21/06/2025
🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏🙏
Lieve klanten
In 2013 hing ik mijn werknemersplunje aan de haak om als zelfstandige mijn eigen zaak te starten en zo mijn droom na te jagen.
‘t Boke was geboren en het avontuur kon beginnen.
Er waren veel hoogtes maar ook een aantal pijnlijke laagtes. De passie voor de bakkersstiel zorgde ervoor dat ik er elke dag met veel goesting en een positieve ingesteldheid voor bleef gaan.
Het werd een boeiend parcours waar ik het vertrouwen van nieuwe klanten kreeg en zoveel oprechte, goede mensen leerde kennen. Er ontstonden waardevolle vriendschappen en daar ben ik zo dankbaar voor.
Nu, twaalf jaar later, voel ik dat mijn lichaam meer rust en zorg vraagt.
Daarom ben ik ingegaan op de vraag van een lieve dame om de zaak over te nemen.
Zij heeft dezelfde passie en kennis en dat geeft mij zeker gemoedsrust dat ‘t Boke ‘t Boke kan blijven, zoals jullie het kennen.
Het is tenslotte mijn derde kindje dat ik doorgeef en het liefst verder zie groeien.
Bij het afsluiten van zo’n groot & belangrijk hoofdstuk in mijn leven, is een dankwoord wel op z’n plaats.
In de eerste plaats: mijn dochter Jolien die in maart 2013 samen met mij het avontuur aanging. Zij drukte een lieve, warme en sociale stempel op ‘t Boke. Een echte spraakwaterval al van toen ze nog een klein meisje was maar intussen ook al die jaren een luisterend oor geweest voor vele klanten hier. Dank u!
Axelle waar ik steevast al jaren op kan rekenen. Ze begon jaren geleden als student bij ons, werd al snel een vaste waarde die altijd haar schouders mee onder initiatieven zette en dit met het nodige enthousiasme. Dank u!
De extra’s en studenten door de jaren heen:
Kimberly, Astrid, Manou, Axelle (ja, wij hadden er twee), Cindy, Hope, Sofie en Marie. Stuk voor stuk waren ze een meerwaarde, stipt op tijd, ze hielpen de klanten én ons met veel plezier verder (en soms ook echt uit de nood). Bedankt allemaal!
De huidige studenten Stijn, Ilias, Jarno en Achiel die achter onze toog voor een stoerder imago zorgden en waar we al veel complimenten van klanten over mochten ontvangen. Ze voeren hun taken voortreffelijk uit en dat vanaf de hele vroege ochtend. Bedankt allemaal!
Hier mag Linda zeker niet ontbreken want hoewel jullie haar niet in actie zien, zorgt zij elke maandag dat alles hier weer volledig s**k & span is. Met veel oog voor detail en hygiëne, konden we altijd op haar rekenen. Dank u!
Mijn echtgenoot Franky die me al die jaren steunde tijdens de pieken en de dalen. Maar die me ook administratief veel uit handen nam en zich ontfermde over de levering van pakketjes aan bedrijven tijdens de drukke periodes rond Pasen, Sinterklaas en Kerstmis.
En dan natuurlijk jullie!
Mijn klanten die steeds vertrouwen hadden in mij, mijn team en onze producten.
Jullie zorgden ervoor dat ‘t Boke een prachtig hoofdstuk in mijn verhaal is geworden.
Heel erg bedankt daarvoor!
Ik wens jullie één voor één het allerbeste toe!
Tot slot wil ik mijn opvolgster heel veel succes toewensen! 👍👍👍
Zij neemt vanaf juli het roer over en gaat de koers houden die jullie van ons gewend zijn.
Aan de producten en de leveranciers zal weinig tot niets veranderen. ‘t Boke blijft verder groeien en dat volg ik graag vanop een afstand.
Nogmaals bedankt voor alles!
❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️❤️
Marleen
Vrijdag 27/6 is onze laatste dag en zaterdag 28/6 tss 14 u en 17 u schenken we een glaasje met een leuke babbel als afscheid.