Bakkerij Gheysen

Bakkerij Gheysen Breidelstraat 2, Oostende
0473920839

Vergeet de liefde van je leven niet!
14/02/2025

Vergeet de liefde van je leven niet!

Ideetjes voor je geliefde  morgen?
13/02/2025

Ideetjes voor je geliefde morgen?

27/10/2024

🎉 Het is zover! 🎉

Ik ben super enthousiast om aan te kondigen dat ik vanaf november mijn eigen podologiepraktijk start! Na drie jaar ervaring is het tijd om mijn droom werkelijkheid te maken. Je kunt me vinden in de Hofstedestraat 15 in Oostende, bij praktijk Fysi'O.

In mijn praktijk bied ik verschillende behandelingen aan. Of je nu last hebt van pijnlijke voeten, advies zoekt over schoeisel of een ganganalyse wilt laten doen, ik sta voor je klaar. Mijn specialisaties omvatten podologische voetverzorging, biomechanische onderzoeken en het maken van podologische zolen die perfect aansluiten bij jouw noden.

Ik kijk er enorm naar uit om jullie te verwelkomen en samen te werken aan een goede gezondheid. Mijn doel is om je te helpen weer met plezier te lopen en bewegen, zonder ongemak.

Volg me op sociale media voor alle nieuwtjes en tips.

Ik kan niet wachten om deze nieuwe stap te zetten en hoop jullie snel te zien in mijn praktijk! 👣

Tot snel!

📞 0487 83 23 89
✉️ [email protected]
🌐 podologiegheysen.be
🏠 Praktijk Fysi’O, Hofstedestraat 15, 8400 Oostende

21/11/2023
Je hebt bokkepoten En je hebt bokkekl..
13/10/2023

Je hebt bokkepoten
En je hebt bokkekl..

12/10/2023

Kantoor Pattim

- -
Correcte kantoorverlichting zorgt voor een verhoogde werkefficiëntie.

07/10/2023

We zoeken een flexijob of part time verkoper,verkoopster voor Mariakerke
3 halve dagen ook weekend

07/10/2023

Zin om veel bij te leren? Wil je meewerken aan mooie uitdagende projecten?
Contacteer ons via [email protected] of stuur ons een bericht.

Adres

Nieuwpoortsesteenweg 198
Oostende
8400

Openingstijden

Dinsdag 07:00 - 18:00
Woensdag 07:00 - 18:00
Donderdag 07:00 - 18:00
Vrijdag 07:00 - 18:00
Zaterdag 07:00 - 18:00
Zondag 07:00 - 18:00

Website

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Bakkerij Gheysen nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Contact

Stuur een bericht naar Bakkerij Gheysen:

Delen

Type

Bakkerij Gheysen

In 1990 namen de prille twintigers Ann Devlaeminck en Ignace Gheysen Banketbakkerij Schapman te Mariakerke-Oostende over. De beginjaren waren erg moeilijk maar na verloop van tijd begonnen de Oostendenaars de lekkere maar vernieuwende producten te waarderen en al gauw kwam er een vestiging bij in de Breidelstraat, in het centrum van Oostende. In 1995 verhuisde de bakkerij naar de ambachtelijke zone en even later kwam er een vestiging in Nieuwpoort-Bad. Na intussen meer dan 25 jaar is de bedrijfsfilosofie "kwaliteit boven alles" nog steeds dezelfde!