Ebakery

Ebakery E Bakery, voor al uw patisserie! Dagverse producten vormen de basis van onze patisserie. Van mini, Ambachtelijk vervaardigd met de grootste zorg. Kwaliteit!
(7)

Van klein gebak tot taarten, patisserie kopen voor iedere gelegenheid doet u bij ons. Onze specialiteit, bokkepootjes. Bokkenpoot, de vorm en uiterlijk gaven de aanleiding voor zijn benaming. Smeuïg van binnen en krokant van buiten. Gemaakt met twee amandel meringues, afgesmeerd met botercreme en aan de uiteinden in chocolade gedompeld. Eén bokkepootje weegt gemiddeld 15 à 20g

Bestel onze ambachtelijke bokkenpootjes, steeds dagvers gemaakt met de grootste zorg. Onze beste reclame.

Adres

Populierenstraat 15a
Lebbeke
9280

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Ebakery nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Delen