20/06/2022
Met gepaste trots laat ik jullie graag weten dat ik een nieuw project start in september in Leuven en een kinderwinkel open: Fairy Tales
In het toverbos van Fairy Tales zullen jullie pre-loved merkkleding (onberispelijke tweedehands kinderkleding tot 12j) kunnen vinden voor jullie kleine kabouters en al grotere prinsen en prinsessen, maar ook duurzaam speelgoed, (voor)leesboeken die je laten wegdromen, en zoveel meer!
Recente gebeurtenissen hebben mij laten beseffen dat het leven te kort is om je dromen niet trachten waar te maken… Met de nooit aflatende steun en liefde van mijn ridder op het witte paard Steven en mijn twee prachtige prinsessen Jolien en Emilie, hoop ik er een plekje van te maken waar ieder zich opnieuw wat kind kan voelen.
Binnen enkele weken komt de website online en kan ik jullie de exacte openingsdatum meegeven, maar een winkel met pre-loved spulletjes kan natuurlijk niet bestaan zonder jullie inbreng!
Heb je merkkinderkleding die voor jouw (klein)kinderen te klein geworden is, speelgoed waar niet meer mee gespeeld wordt, boeken die nog in uitstekende staat zijn enz.? Verdien je er graag nog iets mee?
Maak dan zeker nu al een afspraak om je spulletjes in de komende weken binnen te brengen in Leuven of Haacht!
Ze zullen dan te koop aangeboden worden in de winkel en bij verkoop ontvang jij jouw deel van de verkoopprijs.
Op de Facebookpagina ( Tales Leuven) en de Instagrampagina (Fairy.Tales.Leuven) vinden jullie alvast alles over de wonderlijke werking van onze winkel terug.
Ik zou het geweldig vinden als jullie de pagina’s van de winkel alvast liken, volgen en delen.
Ik hoop jullie snel te ontmoeten bij Fairy Tales!