Bakkerij Leopold

Bakkerij Leopold Dagelijks heerlijk vers brood en patisserie. Het vakmanschap waar Bakkerij Leopold op kan bouwen, is er niet toevallig.

Permanent gesloten.

Het is doorgegeven van grootvader op kleinzoon. Zo weet u ook ineens van waar onze naam vandaan komt. Een mooie verwijzing naar de man die alle familiefeesten van de lekkerste taarten en gebakjes voorzag. En dat is wat wij met Bakkerij Leopold voor jullie willen doen. Je moet natuurlijk geen feest geven om bij ons langs te komen, wij hebben alle dagen lekker brood en patisserie in onze toonbank.

Adres

Wilgenstraat 1a
Boom
2850

Meldingen

Wees de eerste die het weet en laat ons u een e-mail sturen wanneer Bakkerij Leopold nieuws en promoties plaatst. Uw e-mailadres wordt niet voor andere doeleinden gebruikt en u kunt zich op elk gewenst moment afmelden.

Snelkoppelingen

Delen

Type