Clicky

Karjalaisen kotileipomo

Karjalaisen kotileipomo Yhteystiedot, kartta ja reittiohjeet, yhteydenottolomake, aukioloajat, palvelut, arvostelut, kuvat, videot ja ilmoitukset Karjalaisen kotileipomo, Leipomo, Kannonkoski :ltä.

Avaa kuten tavallisesti

12/09/2022
Tervetuloa ❤️
18/08/2022

Tervetuloa ❤️

Tervetuloa ensi sunnuntaina lounaalle 14.8.  Klo 12.00-16.00 ❤️ Hilmontie 118 Kannonkoski Puh. 0409608314
12/08/2022

Tervetuloa ensi sunnuntaina lounaalle 14.8. Klo 12.00-16.00 ❤️

Hilmontie 118 Kannonkoski
Puh. 0409608314

On työpäivää vaikka juhannuspäivää 🍀 hyvää juhannusta kaikille 🌿🌿❤️
25/06/2022

On työpäivää vaikka juhannuspäivää 🍀 hyvää juhannusta kaikille 🌿🌿❤️

Tervetuloa ❤️
17/06/2022

Tervetuloa ❤️

Tiistaina.on PalokkaKeskiviikko. Laukaa       11.30-18.00Torstaina.Suolahti     11.30-17.30Torstaina. Uurainen.  11.00-1...
16/05/2022

Tiistaina.on Palokka
Keskiviikko. Laukaa 11.30-18.00
Torstaina.Suolahti 11.30-17.30
Torstaina. Uurainen. 11.00-14.30
Perjantaina Viitasaren 10.30-16.00
Perjantaina Keljon keskus11.30-17.00
Lauantaina Saarijävi 10.30-16.30
Lauantaina.Äänekosken 11.00-16.00
Joka toinen lauantaina on Jyskän varasto myymällä piha 11.30-17.00

Tervetuloa❤️
04/05/2022

Tervetuloa❤️

Tervetuloa Jyskän varastomyymälän pihaan klo 11.00 -16.00 lauantaina 2. Huhtikuuta 🌼🌼❤️❤️🍀
31/03/2022

Tervetuloa Jyskän varastomyymälän pihaan klo 11.00 -16.00 lauantaina 2. Huhtikuuta 🌼🌼❤️❤️🍀

Perjantaisin Muuramen  11:00-16:00ja Viitasaaren 10:30 torilla 11:00-16:00 Tervetuloa ❤️
17/03/2022

Perjantaisin Muuramen 11:00-16:00ja Viitasaaren 10:30 torilla 11:00-16:00 Tervetuloa ❤️

Tällä viikolla hemmotelen teiltä ruis  tasku poroja possu lihalla ja ternimaito pannukakkua❤️
07/03/2022

Tällä viikolla hemmotelen teiltä ruis tasku poroja possu lihalla ja ternimaito pannukakkua❤️

Karjalaisen kotileipomo saapuu Karstulaan keskiviikkona 2.3.2022 klo 10:30-15:30. Tervetuloa! ❤️
28/02/2022

Karjalaisen kotileipomo saapuu Karstulaan keskiviikkona 2.3.2022 klo 10:30-15:30. Tervetuloa! ❤️

Tervetuloa maistelemaan uutuuksia 
20/02/2022

Tervetuloa maistelemaan uutuuksia 

Tervetuloa tiistaina Palokan  torille maistelemaan uutuuksia❤️ näitä on saatavilla tällä viikolla myös muilla kin tor...
20/02/2022

Tervetuloa tiistaina Palokan  torille maistelemaan uutuuksia❤️ näitä on saatavilla tällä viikolla myös muilla kin toreilla .

Tervetuloa ❤️Joka perjantaina   Muuramen torille klo 11.00-16.00Viitasaaren torille klo 10.30-16.00 Kaiken muun lisäksi ...
10/02/2022

Tervetuloa ❤️
Joka perjantaina
Muuramen torille klo 11.00-16.00
Viitasaaren torille klo 10.30-16.00
Kaiken muun lisäksi uunissa haudutettua porokiusausta.

Uusi myyntipaikka Muuramen torilla perjantaisin klo 11.00….16.00
04/02/2022

Uusi myyntipaikka Muuramen torilla perjantaisin klo 11.00….16.00

Tervetuloa toreille ja K-markettien pihoille ❤️
23/01/2022

Tervetuloa toreille ja K-markettien pihoille ❤️

Tervetuloa❤️Palokka tiis 11.1 kelo 11.00- 17.00Laukaa kes  12.1 kelo 11.00- 17.30Uurainen tors. 13.1 kelo 10.30-13:00Suo...
09/01/2022

Tervetuloa❤️

Palokka tiis 11.1 kelo 11.00- 17.00
Laukaa kes 12.1 kelo 11.00- 17.30
Uurainen tors. 13.1 kelo 10.30-13:00
Suolahti tors. 13.1 kelo 14.00-17.30
Viitasaari per 14.1 kelo 10.30- 16.00
Saarijärvi lau 15.1 kelo 10.30-16.30
Äänekoski lau 15.1 kelo 10.30-16.30

Tiistaina 21.12  Palokassa 11.30-17.00Keskiviikkona 22.12. Laukaa     11.00-17.30Karstulan 11.00-15.00Saarijärvi  11.00-...
19/12/2021

Tiistaina 21.12 Palokassa 11.30-17.00

Keskiviikkona 22.12.
Laukaa 11.00-17.30
Karstulan 11.00-15.00
Saarijärvi 11.00-16.30

Torstaina 23.12.
Suolahti. 11.00-17.00
Uurainen. 11.00-15.00
Viitasaari 11.00-15.30
Puh 040 9608314
Tervetuloa ❤️

Tiistai; Palokan toriKeskiviikko; Laukaa k-marketin pihaTorstai; Uuraisen tori & Suomahden k-marketin pihaPerjantai; Vii...
14/03/2021

Tiistai; Palokan tori
Keskiviikko; Laukaa k-marketin piha
Torstai; Uuraisen tori & Suomahden k-marketin piha
Perjantai; Viitasaaren tori & Muurame tori
Lauantai; Saarijärvi tori & Äänekoski k-city Tervetuloa!

Uutuus. Chilimausteinen lihapiirakkaTervetuloa keskiviikkona Laukaaseen K  Supermarketin pihaan.Torstaina Suolahden K Su...
02/02/2021

Uutuus. Chilimausteinen lihapiirakka
Tervetuloa keskiviikkona Laukaaseen K Supermarketin pihaan.
Torstaina Suolahden K Supermarketin pihaan ja Uuraisten torille
Perjantaina Karstulaan K Marketin pihaan ja Viitasaaren torille
Lauantaina Äänekosken K Citimarketin pihaan ja Saarijärven K Marketin pihaan ❤️

Nähdän keskiviiko k supermarket Laukaa piha kello 11:00-1700Torstaina Suolahti k- Supermarket                       Kell...
19/01/2021

Nähdän keskiviiko k supermarket Laukaa piha kello 11:00-1700

Torstaina Suolahti k- Supermarket
Kello 11:00-16:30
Perjantaina viitasaari tori kello 10:30-15:30
Perjantaina kin K-Supermarket piha kello 11:00-16:30

Lauantaina Äänekosken K- Citymarket piha kello 10:30-15:30
Lauantaina kin Saarijärven K-supermarket piha kello 10:30-16:30

TERVETULOA ❤️

Nähdään  Tor  14.1 Suolahdessa.                       Per 15.1 Karstulan                        Lau 16 .1 Saarijarven   ...
13/01/2021

Nähdään Tor 14.1 Suolahdessa.
Per 15.1 Karstulan
Lau 16 .1 Saarijarven
Kello 11:00-16:00
Puh: 0409608314

Nähdään  Torstaina Suolahdessa kelo 11:16 ❤️
13/01/2021

Nähdään Torstaina Suolahdessa kelo 11:16 ❤️

13/01/2021

Nähdään Torstaina Suolahdessa kelo 11-16 ❤️

😋😋😋
29/12/2020

😋😋😋

Osoite

Kannonkoski
43300

Aukioloajat

Tiistai 11:00 - 16:30
Keskiviikko 11:00 - 16:30
Torstai 11:00 - 16:30
Perjantai 10:30 - 15:30
Lauantai 11:00 - 16:30

Puhelin

+358409608314

Nettisivu

facebook.com

Hälytykset

Tiedä ensimmäisenä ja anna meille oikeus lähettää sinulle sähköpostitse uutisia ja promootioita Karjalaisen kotileipomo :ltä. Sähköpostiosoitettasi ei käytetä muihin tarkoituksiin, ja voit perua milloin tahansa.

Kategoria

Lähellä leipomot

Kommentit

Anopin puolesta kirjoitan, kun ei omaa facea. Ensinnäkin kiitos hyvästä ruuasta. Toiseksi olisko saatavissa vähän selkeämpää informaatiota missä olette milloinkin. Esim. Viimeisin maininta oli 16.5 facessa Saarijärvellä keskiviikkona ( ilmeisesti tarkoitettu, että olette Saarijärvellä 18.5 keskiviikkona. Menimme 25.5 keskiviikkona Saarijärvelle ja valitettavasti ette olleet siellä.

Jos saisi vaikka listan esim.

16.5 maanantai ###
17.5 tiistai yyy
Jne.

Kiitos etukäteen🙂
Herkullista tiikerikakkua, gluteenitonta sellaista 😊