09/06/2017
Dopečeno jest a zítra zase po roce do Velké Bystřice! Vřele doporučuji k návštěvě, je to každoročně bezvadná akce ;)
Nejen kreativní pečení. Ráda peču tematické rozmarýnové krekry, sušenky, cupcakes, cake pops a další dobroty, slané i sladké.
Velka Bystrice
Buďte informováni jako první, zašleme vám e-mail, když Suzie's goodies zveřejní novinky a akce. Vaše emailová adresa nebude použita pro žádný jiný účel a kdykoliv se můžete odhlásit.
Pošlete zprávu Suzie's goodies: