02/01/2026
‼NOVINKA V OBJEDNÁVÁNÍ DORTŮ🎂
pro lepší přehled je od nového roku spuštěno objednávání dortů přes formulář.
Bude pro mě snadnější a pro vás jasnější, jak si svůj dort poskládáte.
Na konci formuláře je odkaz na QR platbu (číslo účtu) pro platbu zálohy. Od nového roku bude záloha vyžadována (bohužel se mi stalo, že se dorty rušily na poslední chvíli a já měla nakoupené suroviny nebo upečené korpusy).
ZÁLOHA JE NEVRATNÁ! Je možné 1 x změnit termín, pokud bude zrušení ohlášeno minimálně 7 dní předem!
Jedlé obrázky a detaily zdobení spolu domluvíme podrobněji, ale základ bude jasně daný.
Děkuji a věřím, že novinka bude přínosná i pro vás.
https://forms.gle/BsApA3RsvGLzebLE8