22/12/2023
Chtěla jsem vám tady teď děkovat a přát krásné a klidné svátky. Ale v tento okamžik jde jen myslet na všechny oběti, jejich pozůstalé a zraněné po včerejším útoku na FF UK. Hluboká poklona všem zasahujícím, duchapřítomným a statečným, co museli tento strašný okamžik zažít. Hluboká poklona a velké díky lékařům, ale i všem co sháněli informace o daných osobách a celou noc je zveřejňovali. Sama si jako máma nedovedu představit tu bezmoc. Tolik nevinných lidí.. Tolik zla a bolesti, co je kolem nás a zároveň tolik blbostí , co lidé stále řeší .. Přeju vám všem jen a jen zdraví.. protože ono opravdu není nic víc , než když si ty Veselé Vánoce vůbec můžete se svými blízkými popřát. ❤️🩹🫂
Opatrujte se.