25/04/2026
Dnešek by se asi v žebříčku nejlepších dnů neumístil. Cestou na Celiaklub Východní Čechy nám pod kola skočila srna. Ona to přežila, ale auto na tom je hůř. Do Pardubic jsme teda nedojeli, což nás moc mrzí.
Máme ale napečeno 20 chlebů, takže jestli byste měl někdo zájem, budeme rádi, protože jich tolik úplně nezpracujeme.