Šup do pece

Šup do pece Jsme malá rodinná pekárna a od srdíčka pro vás šupeme do pece řemeslný kváskový chléb, housky, koláče, loupáčky a další dobroty.

Kávovarem protéká výběrová káva, kterou ladíme od espressa po filtr☕️
Stavte se za námi potěšit svoje bříško a chuťové buňky❤️

Juchuu, páteček 🥳.Klasicky v pátek nestíháme nahazovat příběhy, jelikož jsme nečekali takovej ranní nával, mno a než jsm...
05/06/2026

Juchuu, páteček 🥳.
Klasicky v pátek nestíháme nahazovat příběhy, jelikož jsme nečekali takovej ranní nával, mno a než jsme se dostali k focení produktů, tak už kde co pomizelo 😀

• 🥖🫓🍞z pečivka klasika od chlebíků, fokáč, přes bagety (sobota a neděle), koláče, frgály, loupáky, čokorolky, šneky, koblihy.

•☕️na mlýnku je nově promytá Kolumbie, moc krásně voňavá a šťavnatá 🥰. Na filtru se nám to všelijak točí, momentálně Kostarika white honey 😍.

I když je dneska venku nic moc supr počasí 🌧️, tak na sobotu a neděli hlásijou krásně slunečno ☀️ a to znamená, že všichni povalí na Pálavu 😉😀. Kdo sem dovalí, tak obrňte nervy 😉

My se na vás těšíme, tak se stavte na pokec, kafčo a něco ke žvejkání k tomu.

Vaši pekaříčkové 🫶✌️❤️

Páteček naši drazí 🥳Dneska přidáme jen fotečku nás dvou, páč nějak nestíháme s focením a takhle nás hezky blejskla Kykyn...
29/05/2026

Páteček naši drazí 🥳

Dneska přidáme jen fotečku nás dvou, páč nějak nestíháme s focením a takhle nás hezky blejskla Kykyna 🫶😀

Takže pečivko jest býti nachystáno, kávičku dolaďujeme. Dneska dorazily nové kávičky, jak přes mašinu, tak na filtrování a hlavně k pohlazení vašich a našich dušiček 😇.

Mno a ták se stavte na pokec, na kafčo a pro něco do podpaží na doma 😉😀

Vaši pekaříčkovic se těší, tak se těšte taky ✌️🫶

Páteček 🥳Trocha dneska nestíháme s příspěvkama a storýčkama, ale jsme tady 😇😀.Pečivko nachystaný, kafíčko poladěný, limč...
22/05/2026

Páteček 🥳

Trocha dneska nestíháme s příspěvkama a storýčkama, ale jsme tady 😇😀.

Pečivko nachystaný, kafíčko poladěný, limči vychlazený a my dva nastoupení s úsměvem 😉😀. Na víkend budeme chystat hromady dobrot, aby se dostalo na co nejvíc z vás. Tak kdo bude mít cestu na Pálavu, stavte se na kafčo a dobrůtku k tomu.

Těší se mamka s taťkou upečenci 😇✌️🫶

Páteček naši drazí ✌️O víkendu nás čeká supr počásko…od rána do večera 🌧️🌧️🌧️. V sobotu navíc projede Pavlovem kolařskej...
15/05/2026

Páteček naši drazí ✌️

O víkendu nás čeká supr počásko…od rána do večera 🌧️🌧️🌧️. V sobotu navíc projede Pavlovem kolařskej závod a opět, jako každý rok, jim chudákům bude lejt 😀🙈.

Mno, moc rádi bychom dnes raději spinkali, ale je potřeba chleba a pečivka, abychom nasytili naše drahé, tak jsme opět zde. Napečíno toho bude akorát. Chlebíky tento víkend už jsou v klídečku k volněmu prodeji nachystaný a k tomu všechno ostatní taky.

Tak natáhněte holinky, nasaďte pršipláště a směle vykročte do života. Bacha na hluboké louže a blatíčko. Kdo rád skáče do mláky, nepropadněte se do pekel 😉😀.

My jsme tady v teplíčku, tak se stavte ohřát se a poklábosit 🥰.

Těší se mamča a taťulda zamoučenci 🫶😇

Naši drahoušové, páteček a k tomu den osvobození 🥳✌️Před náma další bláznivej vík! Dnes (v pátek) to bude bez chlebíků n...
08/05/2026

Naši drahoušové, páteček a k tomu den osvobození 🥳✌️

Před náma další bláznivej vík! Dnes (v pátek) to bude bez chlebíků na volnej prodej, zítra už se ujde i ostatním. Nachystali jsme toho co šlo a jeden kvůli tomu vstával ve 23h 😀🙈.

•☕️na mlýnku přes mašinu promytá etiopie 🇪🇹 a na filtru protíká brazilka 🇧🇷.

Tak my jsme nachystaní, možná vykouzlíme i úsměv a nějakej džouk na pobavení je jasná věc 😉😀

Těší se manžílci pekařský ✌️❤️

1. máj hýr 🥰Naši drazí, přišel květen 🌸 a všecičko se snaží pučet🌷. Jestli někdo z vás najde cokoli rozkvetlého 🌺, tak s...
01/05/2026

1. máj hýr 🥰

Naši drazí, přišel květen 🌸 a všecičko se snaží pučet🌷. Jestli někdo z vás najde cokoli rozkvetlého 🌺, tak sa lůbajte jak za mlada🥰, milujte se a množte se, ať tady všude pobíhají malý andílci 👼👼.

I přes včerejší odstávku elektřiny ⚡️ jsme se snažili toho nachystat co nejvíc. Bohužel ještě tyhle dva víkendy chlebíky na volný prodej nebudou, ale slibujeme, že se to pokusíme vyladit.

No a tak jsme zade tady. Těšíme se na návštěvy ❤️🫶

Naši drazí 🥰. ‼️info o konci možnosti rezervovat pečivo‼️Otevřeno budeme mít od zítřka, ale musíme vám dát vědět, že jel...
30/04/2026

Naši drazí 🥰.
‼️info o konci možnosti rezervovat pečivo‼️
Otevřeno budeme mít od zítřka, ale musíme vám dát vědět, že jelikož, nýbrž a protože jsou velmi silné víkendy, situace ve světě moc nepřihrává cestování do zahraničí a k tomu občas i hezké počasí jsou proměnné do naší rovnice, která se rovná tomu, že nejsme schopni nadále přijímat rezervace na pečivo.
My jsme opravdu jen dva lidičkové, kteří si dělají všechno sami, nemáme ani super technologie, jen jednu pec, dvě ledničky a dva hnětače, o kterých se nedá říct, že by hladce a potichu hnětaly. Začínáme péct v 1:15 ráno, napečeme, pak rychle rychle a už se nám tam před otevíračkou tlačí nedočkavci. Otevřeme vrátka a je skoro bitka o pečivo 😀🙈. Posléze zavíráme ve 12h a opravdu nejdeme si nikam vyložit nohy, ale rovnou chystáme na další den až do 17h…tak si sami napočítejte, kolik to je hodin na nohách bez posazení se na sedinku😀. Mno a odepisovat vám všem na zprávy a většinu z vás zklamávat nám opravdu není příjemné. Kdyby někdo argumentoval, že se máme rozšířit a nakoupit si další technologie a najmout na to lidi, tak to je přesně to co nechceme, to opravdu nebyl náš plán a úvěry na naši malou pekárničku už máme a další si brát opravdu nechceme. Jo a se zaměstnancema, tak to je samostatná kapitola, ale jednoduše my nemáme prostor na zázemí pro zaměstnance a nechceme přijímat další starosti ostatních lidičků, nám stačí naše vlastní problémy 😀😇. Takže nebudeme navyšovat produkci, nebudeme kupovat další technologie, nebudeme nabírat pomocníky a žádné rozšíření nebude. Chceme si to v klidu dělat dál sami ve dvou a to pro nás má smysl 🥰. Snad je to celé pochopitelné a tím je důvod stanoven. Jinak je v okolí několik suprčupr pekáren…v Mikulově hned několik a kdo by se chtěl projet, tak v Hodoníně jsou naše lásky pekařský a tam je možnost si taky stoupnout do řady 😉😀😇.

Kdo má do této doby objednáno, tak to samozřejmě platí, ale další rezervace přijímat nebudeme ❤️. Snad se to tímto krokem lehce zklidní 😇

S láskou vaši Šupdopcovi 🫶✌️

Páteeeek 🥳😀Drazí naši lidičkové nastal pátek a tak jsme v ópenu.  Tento víkend se koná v obci akce otevřené sklepy a to ...
24/04/2026

Páteeeek 🥳😀

Drazí naši lidičkové nastal pátek a tak jsme v ópenu.

Tento víkend se koná v obci akce otevřené sklepy a to znamená, že ‼️tento víkend nepřijímáme objednávky žádného typu‼️. Na sobotu jsme bohužel vybraní s chlebíkama. Ti co si stihli v týdnu objednat, jsou v cajku 😉. Tak tento víkend nevolejte o rezerve, nevyjde to 🥲 a ani když zavoláte ve 21:30, nebo napíšete zprávu ve 23:30, tak se nic nezmění 😉😀. Jsme pouze dva lidičkové na všechno tohle naše posvícení a máme svoje limity.

Jinak bude klasika z pečivka: chlebíky, focaccie, bagetky jen sobota a neděle, koláče a frgálky, šneci, koblihy…

•☕️na kávomašině jsou zrnka La Perla z Peru, v profilu s višněmi a na filtr máme taky zrnka z Peru a tam je to víc do černého rybízu.

Tak my jsme tady a těšíme se na vás všechny

Pátek hýr 🥳Naši drazí, dneska ráno jste nás neskutečně přepadli. Chlebíky jsou na dnes vybrané a nepřijmeme rezervaci an...
17/04/2026

Pátek hýr 🥳

Naši drazí, dneska ráno jste nás neskutečně přepadli. Chlebíky jsou na dnes vybrané a nepřijmeme rezervaci ani na zítra (sobota). Kdo by měl zájem, tak přijmeme chlebíkorezervaci na neděli.

•☕️dnes dorazily nové kávičky, tak budeme tento víkend ladit, aby to bylo vyladěný. Přes mašinu poteče kávička původem z Peru 🇵🇪 zpracovaná promytou metodou. Na filtr zkusíme nějakou novinku.

Mno a vypadá to na suprčupr počásko o víku, tak se dá v obci očekávat turistické šílenství 😀

Užívejte ☀️ a my se těšíme na návštěvy ✌️🫶

Naši drazí a milí, pátek opět hýr a my po velikonočním víku, kterej byl fakt masáž, jsme zpět.Dnes bez baget, zítra zase...
10/04/2026

Naši drazí a milí, pátek opět hýr a my po velikonočním víku, kterej byl fakt masáž, jsme zpět.

Dnes bez baget, zítra zase budou a těší se na vás klasika od chlebíků, fokáč, klasů, přes koláče, frgály, nějakej loupáček, koblihy, čokorolky atd.

• ☕️na mlýnku je Kostarika zpracovaná metodou honey a na filtru je promytá Rwanda. Obě kávy mají sladší profil a tóny jako jsou višně, bílá čokoláda, med, hruška, rozinky 🥰

Kdo bude mít cestu ať se staví ohřát a kdo cestu nebude mít, tak se stavovat nemusí 😉😀.

Mějte krásnej vík a těšíme se na všechny 🫶
Mamka s taťkou pekaříčkovic✌️❤️

Address

23. Dubna 14

69201

Opening Hours

Friday 08:30 - 12:00
Saturday 08:00 - 12:00
Sunday 08:00 - 12:00

Telephone

+420722987432

Website

Alerts

Be the first to know and let us send you an email when Šup do pece posts news and promotions. Your email address will not be used for any other purpose, and you can unsubscribe at any time.

Contact The Business

Send a message to Šup do pece:

  • Want your business to be the top-listed Bakery?

Share