30/04/2026
Naši drazí 🥰.
‼️info o konci možnosti rezervovat pečivo‼️
Otevřeno budeme mít od zítřka, ale musíme vám dát vědět, že jelikož, nýbrž a protože jsou velmi silné víkendy, situace ve světě moc nepřihrává cestování do zahraničí a k tomu občas i hezké počasí jsou proměnné do naší rovnice, která se rovná tomu, že nejsme schopni nadále přijímat rezervace na pečivo.
My jsme opravdu jen dva lidičkové, kteří si dělají všechno sami, nemáme ani super technologie, jen jednu pec, dvě ledničky a dva hnětače, o kterých se nedá říct, že by hladce a potichu hnětaly. Začínáme péct v 1:15 ráno, napečeme, pak rychle rychle a už se nám tam před otevíračkou tlačí nedočkavci. Otevřeme vrátka a je skoro bitka o pečivo 😀🙈. Posléze zavíráme ve 12h a opravdu nejdeme si nikam vyložit nohy, ale rovnou chystáme na další den až do 17h…tak si sami napočítejte, kolik to je hodin na nohách bez posazení se na sedinku😀. Mno a odepisovat vám všem na zprávy a většinu z vás zklamávat nám opravdu není příjemné. Kdyby někdo argumentoval, že se máme rozšířit a nakoupit si další technologie a najmout na to lidi, tak to je přesně to co nechceme, to opravdu nebyl náš plán a úvěry na naši malou pekárničku už máme a další si brát opravdu nechceme. Jo a se zaměstnancema, tak to je samostatná kapitola, ale jednoduše my nemáme prostor na zázemí pro zaměstnance a nechceme přijímat další starosti ostatních lidičků, nám stačí naše vlastní problémy 😀😇. Takže nebudeme navyšovat produkci, nebudeme kupovat další technologie, nebudeme nabírat pomocníky a žádné rozšíření nebude. Chceme si to v klidu dělat dál sami ve dvou a to pro nás má smysl 🥰. Snad je to celé pochopitelné a tím je důvod stanoven. Jinak je v okolí několik suprčupr pekáren…v Mikulově hned několik a kdo by se chtěl projet, tak v Hodoníně jsou naše lásky pekařský a tam je možnost si taky stoupnout do řady 😉😀😇.
Kdo má do této doby objednáno, tak to samozřejmě platí, ale další rezervace přijímat nebudeme ❤️. Snad se to tímto krokem lehce zklidní 😇
S láskou vaši Šupdopcovi 🫶✌️