22/05/2026
Ve středu jsem měla možnost vystoupit zase na chvilku ze své komfortní zóny a mluvit na na téma CHUŤ 🥹❤️
Poslední roky za sebe nechávám mluvit spíš svý dortíky 👩🏻🍳😀 takže mluvit před všemi těmi lidmi byla výzva 🥹
nervy byly, lidí bylo taaaak moc a taky skvělejch lidí z oboru! 🫶🏼
moc jsem si to nakonec užila, všichni ze speakerů jsou plný inspirace a máte můj obdiv! 🙏
když jsem s pečením začínala, nemyslela jsem si, že se někdy dostanu až sem.
pečení pro mě byla radost a klid, kterej jsem potřebovala najít, abych mohla dál fungovat v tomhle zrychlenym světě.
při tvorbě prezentace jsem si říkala, co vlastně pro mě znamená CHUŤ?
Chuť dokáže spojovat lidi mnohem víc, než si často uvědomujem …
někdy si tu chuť pamatujem napořád a s ní i tu vzpomínku.. z toho okamžiku našeho života.. svatební krájení dortu, narozeniny, oslavy.
a já jsem tak ráda, že u toho můžu být s váma! ❤️
miluju svoji práci tak moc, že občas zapomínám na sebe a na to, jak hezký věci spolu tvoříme! 👩🏻🍳
děkuju, že jsem se mohla chvilku zastavit a zamyslet se nad dortíkama zase trochu jinak. ❤️
díky za skvělej večer! 🫶🏼❤️